Bekend kwalitatief restaurant met verschillende persreferenties over te nemen te Hoogstraten
Beschrijving
Overname van een bekend kwalitatief restaurant in het hartje van Hoogstraten.
Winnaar van de nominatie 'De Zilveren Lepel 2011-2012'.
Werkt met een restaurantkaart volgens seizoen en mondelinge suggesties.
Werkt vooral met een zakencliënteel en een vast publiek. Heeft tijdens de weekdagen een concept te bieden dat enorm gegeerd is.
Parkeergelegenheid is voldoende beschikbaar op minder dan 50 meter loopafstand in het drukke Hoogstratense centrum.
Klein en gezellig ingericht restaurantje met een open keuken voor de durvers (kwaliteit en vakmanschap kan u niet verdoezelen) om max. 30 gasten te verwennen.
Alles is aanwezig en ingericht, net herschilderd in taupekleuren, tafellinnen tot op de grond aanwezig.
Grote handige ingebouwde inloopkoelruimte net naast de warme keuken, koude keuken en afwasruimte apart gescheiden.
Kelder, toiletten volgens HACCP wetgeving aanwezig met antieke spoelbak. Direct instapklaar indien u wenst.
Huur is 1.200 € (kan in de toekomst omhoog gaan). Geen woonst aanwezig.
Ideaal voor een jong koppel dat graag hard werkt zonder teveel personeel aan de slag te zetten.
Restaurant met mooie officiële winstcijfers.
Dit bedrijf is aanwezig sinds 2004.
Gemakkelijk terug te vinden via onze website en Facebook.
| Referentie | 1112300001 |
|---|---|
| Juridische vorm | Eénmanszaak |
| Oprichtingsjaar | 2003 |
| Aantal werknemers | 0 |
| Sector | Horeca |
| Activiteit | Restaurants |
| Land | België |
| Regio | Antwerpen |
| Gemeente | Hoogstraten |
| Huur | € 1.200 |
| Overnameprijs | € 100.000 tot € 250.000 |
| Reden voor verkoop | Definitieve verhuis naar Italië wegens het opstarten van een bed en breakfast. Er is teveel heimwee aanwezig om in België te blijven |


























