French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Roeselare - Restaurant met veel mogelijkheden over te nemen

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Roeselare

Deze volledig ingerichte en instapklare zaak, komt vrij voor overname. Troeven van de zaak Volledig vernieuwd in 2022 Capaciteit: 20 zitplaatsen binnen + 12 zitplaatsen op het terras Volledig ingerichte keuken & zaak: meerdere koeltogen, Winterhalter vaatafwas, drankenkoeling, airconditioning, camera-installatie, … Toplocatie**: gelegen aan de Munt, recht tegenover de bibliotheek en slechts 2 minuten wandelen van de Grote Markt Sterke take-away & delivery via Deliveroo, Uber, Take-away.com, … Alle attesten zijn volledig in orde (elektriciteit, horeca-vergunning, …) Bewezen (hoge) omzet Belangrijk De huidige naam mag niet behouden blijven. Het pand en de inrichting bieden veel mogelijkheden voor diverse horecaconcepten: van lunchbar, broodjeszaak tot koffiehuis... Financieel Lage huurprijs: €1050/maand Overnameprijs: op aanvraag Een instapklare en moderne zaak, ideaal voor een enthousiaste ondernemer die zijn of haar eigen concept wil realiseren. Geïnteresseerd? Neem contact op voor meer info of een bezichtiging.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Roeselare - Restaurant in het centrum met zonnig terras over te nemen

€ 39.000

West-Vlaanderen, Roeselare

Centraal gelegen restaurant in hartje Roeselare Sfeervol Thais Restaurant, centraal gelegen in Roeselare in de Noordstraat, enkele minuutjes wandelen van de Grote Markt. 2 Minuutjes lopen van parking De Munt. De Noordstraat is een bruisende winkelstraat met veel passage. Binnen hebben we een fijne ruimte om gezellig te eten. Er is een bar met: - Frigo’s voor de dranken - Professioneel espresso apparaat - Spoeltoog Achteraan hebben we een ruim terras, deels overdekt, met een eigen bar en frigo. Het terras is prima voor (eet)feestjes. Het restaurant is vrij van brouwer. De keuken is goed ingericht en klaar voor gebruik, met - Frigo’s en diepvriezer - Gasfornuis met 6 kookplaten - Wok gasfornuis met 4 kookplaten - 2 microgolfovens - Elektrische bordenwarmkast - Frigo met gekoelde saladebank en werkblad - Afwasmachine - Alle nodige kookgerei (potten, pannen, …) Boven het restaurant, op de 1ste en 2de verdieping, is er de woonruimte: 5 kamers en een badkamer met toilet. De huurprijs is laag: 1.250 € / maand Natuurlijk kan het restaurant omgevormd worden tot een restaurant voor de Belgische keuken of elke wereldkeuken en brasserie of café. Reden van stopzetting: terugkeer naar Thailand. Capaciteit: - 30 plaatsen binnen - 40 plaatsen op het terras Overnameprijs: 39.000 € Contact via het contactformulier