French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding In de kijker
BUITENKANS!

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Regio Lier, Berlaar, Heist 900K per jaar nu over te nemen aan SPOTPRIJS!!

In de kijker
Italiaans restaurant over te nemen

€ 40.000

Oost-Vlaanderen, Berlare

NIEUWE VOORWAARDEN!!! Berlare, gelegen recht tegenover het cultureel centrum (elk week evenementen van 400 personen in cultureel centrum) 9290 Berlare. Deze goed draaiende avond restaurant beschikt over een trouw en vast cliënteel. Professionele keuken met aparte afwasruimte. Afzonderlijke pizzaruimte, deze is volledig geïnstalleerd met nieuw materiaal met elektrische oven en aangepaste koeling. In de overname is ook een Smart voor het leveren van pizza’s. Grote tuin met BBQ en koelcel. Zitplaatsen binnen 48 + terras vooraan 20 Zitplaatsen in de tuin 80 Woonst met 2 slaapkamers De nieuwe voorwaarden zijn zonder decoratie(iedereen heeft zijn eigen smaak) en zonder dessertfrigo. 0vername 40 000€

In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 160.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

In de kijker
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV

€ 49.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.

In de kijker
Hasselt - Te koop - succesvol horecaconcept

€ 18.000

Limburg, Hasselt

Te Koop: Succesvol horecaconcept in het hart van Hasselt Wegens de uitbating van andere horecazaken en tijdsgebrek bieden wij onze succesvolle zaak te koop aan. Toplocatie: Aldestraat, 3500 Hasselt ⭐ Sterke en gevestigde naam met uitstekende reputatie in Hasselt Bewezen omzet: €35.000 tot €45.000 per maand (laatste 8 maanden aantoonbaar) Groot groeipotentieel: momenteel enkel pasta’s op de kaart, met veel uitbreidingsmogelijkheden Wat is inbegrepen? ✔️ Volledige vennootschap ✔️ Handelsnaam ✔️ Alle recepten ✔️ Complete en stijlvolle inboedel ✔️ Alle vergunningen volledig in orde ✔️ Instapklare zaak, tiptop onderhouden Capaciteit 49 zitplaatsen binnen ☀️ 25 zitplaatsen op het terras Personeelsbehoefte Zeer efficiënt concept dat perfect kan draaien met slechts: 1 persoon in de keuken 1 persoon in de zaal Handelspand Zeer gunstige huurprijs van slechts €3.000 per maand, uitzonderlijk voor een toplocatie in het centrum van Hasselt. Een unieke kans om een rendabele horecazaak met sterke naamsbekendheid over te nemen. Enkel voor snelle en serieuze beslissers. Contacteer ons via het contactformulier.

In de kijker
Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen

€ 60.000

Antwerpen, Deurne (Antwerpen)

Mooie zaak over te nemen. Klaar om te beginnen. Alle toestellen en meubels zijn aanwezig. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000

In de kijker
Zandhoven - Een populair verzorgd broodjeszaak over te nemen.

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Zandhoven

Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding
TER OVERNAME – GEVESTIGDE CATERINGACTIVITEIT & FOODTRUCKCONCEPT (REGIO KORTRIJK – WAREGEM)

€ 299.000

West-Vlaanderen

Instapklare onderneming met sterke reputatie, professioneel materiaal en bewezen groeipotentieel Wegens heroriëntatie wordt een gevestigde cateringactiviteit in de regio Kortrijk – Waregem ter overname aangeboden. De onderneming heeft gedurende meerdere jaren een sterke positie opgebouwd binnen de markt van BBQ-catering, bedrijfsevents, huwelijken, privéfeesten en foodtruckconcepten. Dankzij een professionele werking, een uitgebreid klantenbestand en een uitstekende reputatie geniet de activiteit een sterke naamsbekendheid in de regio. Dit betreft een unieke opportuniteit voor ondernemers die onmiddellijk operationeel willen zijn zonder de gebruikelijke opstartinvesteringen. Wat maakt deel uit van de overname? ✔ Volledig uitgeruste foodtruck ✔ Professionele BBQ- en cateringuitrusting ✔ Oklahoma smokers ✔ Bedrijfsvoertuigen ✔ Website en domeinnaam ✔ Sociale media en online aanwezigheid ✔ Handelsnaam en goodwill ✔ Uitgebreid klantenbestand ✔ Werkingsprocedures en knowhow ✔ Eventueel lopende opdrachten en boekingen (in overleg) Sterke troeven Gevestigde onderneming met bewezen reputatie Instapklaar en onmiddellijk operationeel Sterke online zichtbaarheid Uitgebreide klantenportefeuille Grote groeimogelijkheden Actief in een groeiende markt Professionele infrastructuur en materiaal Geschikt voor zowel verdere uitbouw als directe voortzetting Ideaal voor Een ondernemend koppel Bestaande horecazaken die willen uitbreiden Traiteurs die een extra activiteit wensen toe te voegen Ondernemers met passie voor events, BBQ en gastronomie Financiële informatie Financiële gegevens, omzetcijfers en verdere informatie worden uitsluitend verstrekt aan ernstig geïnteresseerde kandidaten na een eerste vertrouwelijk gesprek. Vraagprijs €299.000 De overname omvat het handelsfonds, de goodwill, de merknaam, de online aanwezigheid en de bedrijfsactiva die nodig zijn om de activiteiten onmiddellijk verder te zetten. Regio Kortrijk – Waregem – Zuid-West-Vlaanderen Interesse? Discretie is essentieel. Kandidaten worden verzocht zich kort voor te stellen en hun plannen toe te lichten. Verdere informatie wordt uitsluitend verstrekt aan ernstige kandidaten. Referentie: Catering & Foodtruckconcept Regio Kortrijk-Waregem "Een unieke kans om een gevestigde onderneming met sterke reputatie en onmiddellijk omzetpotentieel over te nemen."

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Zaffelare - Kasteel te koop

€ 2.695.000

Oost-Vlaanderen, Lochristi

Op slechts enkele minuten van Gent bevindt zich het Kasteel van Saffelaere, een karaktervolle en imposante eigendom met een zeldzame combinatie van ruimte, geschiedenis en potentieel. Het kasteel werd gebouwd in 1901 als residentie van dokter Waelkens en groeide uit tot een markant gebouw dat vandaag nog steeds zijn statige uitstraling bewaart. Doorheen de jaren werd het pand zorgvuldig gerenoveerd en uitgebreid met respect voor de oorspronkelijke architectuur. Met een totale bruikbare vloeroppervlakte van circa 2.500 m² (exclusief kelderverdieping met wijnkelder) beschikt het gebouw over indrukwekkende volumes, grote ontvangstruimtes en meerdere zalen, aangevuld met een ruim privé-gedeelte op de verdiepingen. De eigendom wordt leeg opgeleverd, wat een nieuwe eigenaar de mogelijkheid biedt het domein volledig naar eigen visie te herinrichten. Rondom de eigendom strekt zich een parkachtige tuin uit die naadloos overgaat in omliggende weilanden — een setting die rust en ruimte ademt. Ook praktisch zit je hier goed: er is vlot plaats voor een 100-tal wagens, zonder in te boeten aan het groene karakter. Een opvallende troef bevindt zich aan de straatzijde: een perceel bouwgrond van ca. 3.000 m². Dit opent perspectieven voor verdere ontwikkeling, met de mogelijkheid tot drie bouwlagen en een slimme integratie met het bestaande geheel. Dankzij zijn omvang en uitstraling leent het kasteel zich voor uiteenlopende invullingen, zoals een exclusieve privéresidentie of familiedomein, een representatieve bedrijfszetel, een hospitality- of retreatconcept, een culturele bestemming of een combinatie van wonen en professionele activiteiten. De ligging in het landelijke Zaffelare combineert rust en groen met een uitstekende bereikbaarheid via R4, E17 en E34, op korte afstand van Gent, Antwerpen en Brussel. Een uitzonderlijke eigendom voor wie op zoek is naar een domein met karakter, ruimte en toekomstpotentieel.

Lochristi - Gekend Italiaans Restaurant in centrum over te nemen

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen, Lochristi

Unieke kans om een gekend Italiaans restaurant over te nemen op een uitstekende locatie in het centrum van Lochristi, langs een drukke baan met veel passage. Kenmerken van het pand: Totale oppervlakte van 120 m² Zitplaatsen binnen: 50 Terras voor 30 personen + tuin achteraan Ingerichte keuken (opfrissing/renovatie gewenst) Volledig ingericht restaurant Vrij van brouwer Parkingmogelijkheden in de nabije omgeving Gelegen nabij de wekelijkse markt op dinsdag – extra visibiliteit en klanten  Financieel: Huurprijs: €2850/maand Overnameprijs op aanvraag Deze locatie biedt een uitstekende opportuniteit voor horeca-uitbaters met visie. Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.