
Detailhandel en groothandel - niet voeding
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in Detail- en groothandel niet voeding? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de sector Detail- en groothandel niet voeding.
Sector
Activiteiten
- Apotheken - Drogisterijen (1)
- Auto-occasies en auto-onderdelen (9)
- Baby- en kinderartikelen - kinderkleding (1)
- Bedden en matrassen (1)
- Boekhandels (4)
- Brandstoffen (1)
- Dagbladwinkels (3)
- Decoratie, design (3)
- Detail- en groothandel niet voeding - overige (4)
- Dierenspeciaalzaken (6)
- Fiets- en motohandels, bakfietsen, fietskarren (3)
- Garages - autodealers - bandencentrales - concessiehouders - heftrucks (2)
- Industrieproducten, beroepsproducten, technische producten (1)
- Kledingzaken, lingerie, badmode (5)
- Kunstgalerij - Kunsthandel (6)
- Markthandel niet voeding (1)
- Parfumeries - schoonheidsproducten (3)
- Schoenwinkels, handtassen (5)
- Souvenirwinkels - Huishoud- en geschenkartikelen (1)
- Tweedehandswinkel (2)
Locatie
Prijs
Franchise
Gent - Unieke kans: gevestigde speciaalzaak in slaapcomfort over te nemen!
Ben jij klaar om te ondernemen in een stabiele, groeiende markt? Deze gevestigde speciaalzaak in slaapcomfort biedt de kans om een rendabele winkel met een sterk merk en loyale klantenkring over te nemen. ✅ Bewezen formule met centrale marketing en inkoop ✅ Breed assortiment in matrassen, bedden & accessoires ✅ Sterke naamsbekendheid en uitstekende reputatie ✅ Volledige ondersteuning bij opstart en continuïteit Ideaal voor ondernemers met commercieel inzicht en passie voor comfort. Interesse? Vul onderstaand formulier in voor meer informatie of een vrijblijvend gesprek!
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenRegio Gent - Handelsfonds apotheek over te nemen
Handelsfonds van apotheek over te nemen in ruime rand Gent Het handelsfonds bestaat uit goodwill, inrichting en voorraad. Het handelspand kan gekocht of gehuurd worden maar er is een investeringsopportuniteit aan de overkant van de straat! Vlug reageren is de boodschap. De reden voor overlating is pensioenleeftijd van apotheker. Zaak met potentieel Bruto marge is > 210 K Meer informatie via onderstaand contactformulier