
Detail en groothandel - voeding
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in Detail- en groothandel voeding? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de sector Detail- en groothandel voeding.
Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Delhaize aansluiting - uw aanvraag
Delhaize is altijd op zoek naar ondernemers die willen solliciteren om een bestaande winkel over te nemen/een nieuwe winkel te creëren. Ben je gepassioneerd door voeding, een ondernemer in hart en nieren, ambitieus en wil je je eigen baas zijn? Staat de klant altijd centraal in wie je bent en ben je een echte teamleider met teamspirit? Wil je je engageren voor een snelgroeiend merk met een moderne formule en een bewezen rentabiliteit die je op lange termijn zal begeleiden? Solliciteer vandaag nog en wie weet ben jij binnenkort de trotse uitbater van je eigen Delhaize (Proxy/AD)! Voor een AD is minimaal €400.000 aan eigen middelen vereist, voor een Proxy minimaal €200.000.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenMerelbeke - Instapklare locatie voor slagerij en traiteurconcept
Instapklare locatie voor slagerij en traiteurconcept Op een uitstekende commerciële ligging lang een steenweg Een volledig uitgeruste ruimte met sterke mogelijkheden om te worden heringericht als slagerij en traiteurwinkel. Het pand leent zich ideaal voor een ambachtelijke foodzaak met winkelverkoop, bereidingen en take-away. Perfect uitgerust voor een slagerij of traiteurzaak Deze locatie is volledig ingericht en kan zonder zware investeringen opnieuw in gebruik worden genomen. Professionele koelinfrastructuur Meerdere koelcellen Vriescellen aanwezig Ideaal voor vleesverwerking, stockage en bereidingen Volledig uitgeruste professionele keuken Industriële toestellen aanwezig Geschikt voor traiteurproductie, bereide maaltijden en slagerijactiviteiten Winkelruimte met heropstartmogelijkheden De bestaande winkelruimte is momenteel gesloten, maar biedt uitstekende mogelijkheden voor een herinrichting als: slagerijwinkel traiteurafdeling combinatie winkel & takeaway Volledig onderkelderd gebouw Extra opslagruimte of voorbereidende werkruimte mogelijk. Zitplaatsen en buitenruimte (optioneel complementair gebruik) Binnenruimte: ca. 46 plaatsen Buitenterras: ca. 30 plaatsen Deze ruimtes kunnen aanvullend gebruikt worden of geïntegreerd worden in een hybride concept (winkel + eetruimte). Bereikbaarheid en parking Parking voor 6 wagens op het terrein Ruime parkeermogelijkheden langs de steenweg Goede zichtlocatie met veel passage