
Handelspanden
Op zoek naar over te nemen Handelspanden? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen Handelspanden.
Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Grammene - Brasserie zoekt passioneel uitbater, met hart voor horeca
– Instapklare en sfeervolle brasserie ter overname met prachtige tuin , en woonst . Instapklare en sfeervolle brasserie met vaste klantenkring en sterke reputatie ter overname. Volledig ingericht en onmiddellijk uitbaatbaar. Begeleiding en overdracht mogelijk gedurende 3 maanden. Mooie opportuniteit voor gemotiveerde horeca-uitbaters. Authentieke horecazaak met familiale uitstraling en uitstekende reputatie voor huisgemaakte gerechten en warme service. Kenmerken * Gezellige ingerichte zaal met warme uitstraling * Volledig uitgeruste keuken * Vaste en loyale klantenbasis * Goede naam in de regio * Interessant potentieel voor verdere groei, nu weekend restaurant. * Ideaal voor zelfstandigen, koppel of horecaliefhebbers * Mogelijkheid tot begeleiding en overdracht gedurende 1 maand . De overname gebeurt wegens nakend pensioen binnen twee jaar en familiale redenen, en tijd voor nieuwe droom . Serieuze kandidaten A.U.B. , overname lening kan geregeld worden , kunnen vrijblijvend contact opnemen voor bijkomende informatie of een bezichtiging.
Dendermonde - Verkoop - standingvol pand met parking - A++ ligging - commerciële driehoek Dendermonde-Zele-Waasmunster
Standingvol handelspand met woonst en grote parking op A++ ligging - asset deal / share deal – unieke investeringskans Binnen de strategisch gunstige driehoek Dendermonde - Zele - Waasmunster bevindt zich dit uitzonderlijk commercieel vastgoed met woonst en grote parking, ondergebracht in een gezonde en actieve vennootschap. Dit eigendom wordt aangeboden via een overdracht van aandelen (BV-structuur), wat tal van fiscale en administratieve voordelen kan bieden voor de overnemer. Het pand kenmerkt zicht door de combinatie van een cottage villa onder rieten dak met moderne uitbouw en onderscheidt zich door zijn hoogwaardige, duurzame materialen en een hoog afwerkingsniveau. Dankzij het doorgedreven onderhoud verkeert het geheel in uitzonderlijke staat, instapklaar voor diverse professionele invullingen. De totale benutbare oppervlakte is bijzonder ruim en functioneel ingedeeld: • Gelijkvloers: ca. 220 m², ideaal voor commerciële of professionele activiteiten • Eerste verdieping: ca. 95 m², perfect als woonst of kantoorruimte • Kelderverdieping: ca. 125 m², droog en volledig bruikbaar als opslag- en technische ruimte Daarnaast omvat dit aanbod een aanpalend perceel bouwgrond, momenteel ingericht met garage- en opslagfaciliteiten, wat bijkomende ontwikkelings- of uitbreidingsmogelijkheden biedt. De A++ ligging garandeert een uitstekende visibiliteit en bereikbaarheid, wat dit pand bijzonder aantrekkelijk maakt voor vrije beroepen, dienstverleners, horeca-activiteiten of een exclusieve kantoorfunctie. De ruime parkeermogelijkheden op het terrein versterken de commerciële troeven aanzienlijk. Dit eigendom is momenteel nog in exploitatie en wordt discreet aangeboden, wat bijdraagt aan het exclusieve karakter van deze opportuniteit. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een representatief en veelzijdig vastgoed met uitstraling op een strategische ligging. meer info via het contactformulier
Lokeren - Projectgrond bestaande uit bouwgrond met loods
ALGEMENE BESCHRIJVING Dit onroerend goed omvat een perceel grond met een totale oppervlakte van ca 2.238 m². Op deze grond is een loods/magazijn gebouwd met een oppervlakte van ca 890 m², die dateert uit 1958. Deze loods werd sinds 1995 vergund als '"uitbaten schrijnwerkerij" via een milieuvergunning klasse 2 (die afliep in 2015). Momenteel staat het gebouw leeg en wordt er geen activiteit meer uitgeoefend. Deze grond is deels gelegen in "woongebied" voor wat betreft de eerste 30 meter aan de straatkant. Het achterliggende deel betreft "agrarisch gebied". De loods is volledig gelegen in het agrarisch gebied. LIGGING Dit perceel is gelegen langsheen de gewestweg N70 van Sint-Niklaas via Lokeren naar Gent. TRANSACTIE Er wordt aan de kandidaat de mogelijkheid geboden om het volledige onroerend goed aan te kopen. Het betreft dus een zuivere onroerend-goed-transactie (géén verkoop van aandelen). De prijs waartegen dit kan gebeuren is te bespreken. Interesse? Neem dan contact op via onderstaand contactformulier.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken