I Stock 516595352

Handelspanden

Op zoek naar over te nemen Handelspanden? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen Handelspanden.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Grammene - Brasserie zoekt passioneel uitbater, met hart voor horeca

€ 35.000

Oost-Vlaanderen, Grammene

– Instapklare en sfeervolle brasserie ter overname met prachtige tuin , en woonst . Instapklare en sfeervolle brasserie met vaste klantenkring en sterke reputatie ter overname. Volledig ingericht en onmiddellijk uitbaatbaar. Begeleiding en overdracht mogelijk gedurende 3 maanden. Mooie opportuniteit voor gemotiveerde horeca-uitbaters. Authentieke horecazaak met familiale uitstraling en uitstekende reputatie voor huisgemaakte gerechten en warme service. Kenmerken * Gezellige ingerichte zaal met warme uitstraling * Volledig uitgeruste keuken * Vaste en loyale klantenbasis * Goede naam in de regio * Interessant potentieel voor verdere groei, nu weekend restaurant. * Ideaal voor zelfstandigen, koppel of horecaliefhebbers * Mogelijkheid tot begeleiding en overdracht gedurende 1 maand . De overname gebeurt wegens nakend pensioen binnen twee jaar en familiale redenen, en tijd voor nieuwe droom . Serieuze kandidaten A.U.B. , overname lening kan geregeld worden , kunnen vrijblijvend contact opnemen voor bijkomende informatie of een bezichtiging.

In de kijker
Dendermonde - Verkoop - standingvol pand met parking - A++ ligging - commerciële driehoek Dendermonde-Zele-Waasmunster

€ 700.000 - € 1.000.000

Oost-Vlaanderen, Dendermonde

Standingvol handelspand met woonst en grote parking op A++ ligging - asset deal / share deal – unieke investeringskans Binnen de strategisch gunstige driehoek Dendermonde - Zele - Waasmunster bevindt zich dit uitzonderlijk commercieel vastgoed met woonst en grote parking, ondergebracht in een gezonde en actieve vennootschap. Dit eigendom wordt aangeboden via een overdracht van aandelen (BV-structuur), wat tal van fiscale en administratieve voordelen kan bieden voor de overnemer. Het pand kenmerkt zicht door de combinatie van een cottage villa onder rieten dak met moderne uitbouw en onderscheidt zich door zijn hoogwaardige, duurzame materialen en een hoog afwerkingsniveau. Dankzij het doorgedreven onderhoud verkeert het geheel in uitzonderlijke staat, instapklaar voor diverse professionele invullingen. De totale benutbare oppervlakte is bijzonder ruim en functioneel ingedeeld: • Gelijkvloers: ca. 220 m², ideaal voor commerciële of professionele activiteiten • Eerste verdieping: ca. 95 m², perfect als woonst of kantoorruimte • Kelderverdieping: ca. 125 m², droog en volledig bruikbaar als opslag- en technische ruimte Daarnaast omvat dit aanbod een aanpalend perceel bouwgrond, momenteel ingericht met garage- en opslagfaciliteiten, wat bijkomende ontwikkelings- of uitbreidingsmogelijkheden biedt. De A++ ligging garandeert een uitstekende visibiliteit en bereikbaarheid, wat dit pand bijzonder aantrekkelijk maakt voor vrije beroepen, dienstverleners, horeca-activiteiten of een exclusieve kantoorfunctie. De ruime parkeermogelijkheden op het terrein versterken de commerciële troeven aanzienlijk. Dit eigendom is momenteel nog in exploitatie en wordt discreet aangeboden, wat bijdraagt aan het exclusieve karakter van deze opportuniteit. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een representatief en veelzijdig vastgoed met uitstraling op een strategische ligging. meer info via het contactformulier

Aalst - Handelspand te koop op toplocatie

€ 695.000

Oost-Vlaanderen, Aalst

In het hart van Aalst, op het levendige Keizersplein bevindt zich dit ruime historische handelspand vol karakter. Achter de statige gevel schuilt een gebouw met hoge plafonds, veel natuurlijke lichtinval en een prachtige authentieke trap die meteen de toon zet. Achteraan is er een charmante binnenkoer met aparte toegangspoort. Dit pand heeft alles in huis om nog meer te schitteren — ideaal voor wie houdt van historische charme en potentieel op een toplocatie. INDELING: Dit unieke pand bestaat uit drie ruime verdiepingen en biedt met een oppervlakte van bijna 500m² tal van moglijkheden (kantoor, handel,...). De eerste twee verdiepen zijn ingericht als handelsruimte en ook de derde verdieping werd afgewerkt. Verder is er een ruime zolder die eveneens kan geïncorporeerd worden. Als kers op de taart bevindt zich in het midden van het perceel een romantische binnenuin, die eveneens een aparte toegang naar het pand verleent.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken