I Stock 516595352

Handelspanden

Op zoek naar over te nemen Handelspanden? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen Handelspanden.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker

€ 700.000 - € 1.000.000

Oost-Vlaanderen, Dendermonde

Standingvol handelspand met woonst en grote parking op A++ ligging - asset deal / share deal – unieke investeringskans Binnen de strategisch gunstige driehoek Dendermonde - Zele - Waasmunster bevindt zich dit uitzonderlijk commercieel vastgoed met woonst en grote parking, ondergebracht in een gezonde en actieve vennootschap. Dit eigendom wordt aangeboden via een overdracht van aandelen (BV-structuur), wat tal van fiscale en administratieve voordelen kan bieden voor de overnemer. Het pand kenmerkt zicht door de combinatie van een cottage villa onder rieten dak met moderne uitbouw en onderscheidt zich door zijn hoogwaardige, duurzame materialen en een hoog afwerkingsniveau. Dankzij het doorgedreven onderhoud verkeert het geheel in uitzonderlijke staat, instapklaar voor diverse professionele invullingen. De totale benutbare oppervlakte is bijzonder ruim en functioneel ingedeeld: • Gelijkvloers: ca. 220 m², ideaal voor commerciële of professionele activiteiten • Eerste verdieping: ca. 95 m², perfect als woonst of kantoorruimte • Kelderverdieping: ca. 125 m², droog en volledig bruikbaar als opslag- en technische ruimte Daarnaast omvat dit aanbod een aanpalend perceel bouwgrond, momenteel ingericht met garage- en opslagfaciliteiten, wat bijkomende ontwikkelings- of uitbreidingsmogelijkheden biedt. De A++ ligging garandeert een uitstekende visibiliteit en bereikbaarheid, wat dit pand bijzonder aantrekkelijk maakt voor vrije beroepen, dienstverleners, horeca-activiteiten of een exclusieve kantoorfunctie. De ruime parkeermogelijkheden op het terrein versterken de commerciële troeven aanzienlijk. Dit eigendom is momenteel nog in exploitatie en wordt discreet aangeboden, wat bijdraagt aan het exclusieve karakter van deze opportuniteit. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een representatief en veelzijdig vastgoed met uitstraling op een strategische ligging. meer info via het contactformulier

Te huur zonder overname

West-Vlaanderen, Brugge

In de bruisende binnenstad van Brugge, op een plek waar zowel locals als toeristen dagelijks voorbijkomen, bieden wij een opvallend handelspand te huur aan. Het gebouw, met zijn prachtige trapgevel en authentieke uitstraling, is een echte blikvanger in het centrum. Het gelijkvloers beschikt over een bruikbare oppervlakte van ca. 160 m² en biedt talloze mogelijkheden voor horeca, koffiebar, conceptstore, boutique of andere trendy retailformules. Ook de verdieping(en) boven zijn beschikbaar en kunnen volledig mee worden ingericht naar eigen smaak en functie. Het pand heeft een stevige basis, maar vraagt een frisse aanpak en nieuwe invulling. Dit kan volledig in overleg met de eigenaar, die bereid is mee te denken in de opbouw van een haalbaar en aantrekkelijk concept. Hierdoor krijgt u de kans om van deze unieke locatie helemaal uw eigen project te maken. Dankzij de uitstekende ligging, de charmante gevel en de constante stroom aan voorbijgangers, biedt dit pand uitzonderlijk veel potentieel voor ondernemers die op zoek zijn naar zichtbaarheid, karakter en ruimte om te creëren. Interesse in deze kans in het hart van Brugge? Contacteer ons gerust voor meer info of een bezoek.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken

€ 950.000

West-Vlaanderen, Brugge

Brugge Gouden Driehoek - Horecapand met Terras en Woongelegenheid te koop op een uitstekende commerciële en Toeristische Topligging in het historische centrum van Brugge, op wandelafstand van de grote Markt. en de twee belangrijkste winkelstraten van Brugge, de Steenstraat en de Geldmuntstraat. Voorheen uitgebaat als restaurant + Uitstekende mobiscore 9,4 op 10! Omvat een gelagzaal met een capaciteit van 30 personen, open bar, volledig vernieuwde en ingerichte keuken met afwasgedeelte, kelderverdieping met toiletten en opslagruimte en een terras met plaats voor 14 personen. De woonst, met afzonderlijke toegang, omvat een overloop, afzonderlijk toilet, woonkamer, keuken, een slaapkamer en een badkamer. op de zolderdieping vinden we nog 2 slaapkamers, een badkamer en een zolderruimte. Dit pand is mogelijk onderhevig aan de renovatieplicht van niet-residentieel vastgoed, opgelegd door de Vlaamse overheid. Gvg,Wche,Gmo,Gvkr,Gvv P-score=A G-score=A Bruikbare vloeroppervlakte : 184 m² Totale oppervlakte : 102 m²

Te huur zonder overname

West-Vlaanderen, Brugge

Handelspand met grote visibiliteit op een commerciele ligging in Sint-Pieters, langs een drukke invalsweg naar het centrum van Brugge en een verbindingsweg richting de kust. Vlakbij de ring en Scheepsdale brug. POP-UP mogelijk of een contract bezetting ter bede Omvat een winkelruimte van ca 74 m², een polyvalente ruimte ( 17 m² ), extra ruimte / bureeltje ( 7 m² ) en een toilet. Energielabel E Totale bruikbare vloeroppervlakte : 121 m² #slimondernemen #popup #brugge Onmiddellijk vrij !