
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (4)
- Bed & Breakfast (1)
- Bistro's (4)
- Brasseries (20)
- Broodjeszaken (1)
- Café's (12)
- Dancings, danscafés, discotheken (1)
- Eetcafé's (2)
- Feestzalen, congrescentra (3)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (9)
- Horeca - overige (7)
- Hotels (1)
- Koffiebar (3)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (6)
- Pizzeria's - pastazaken (4)
- Restaurants (22)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (2)
Locatie
Prijs
Franchise
Instapklare bistro-brasserie op zichtbare toplocatie in Oost-Vlaanderen – inclusief vastgoed
Dankzij haar centrale ligging geniet deze familiale brasserie van een uitstekende zichtbaarheid en een continue passage van zowel vaste klanten als toevallige bezoekers. Deze gezellige bistro-brasserie werd in 2017 volledig gerenoveerd en bevindt zich vandaag in instapklare staat. De inrichting straalt warmte en toegankelijkheid uit, met een klassiek bistrokarakter dat een breed publiek aanspreekt. Binnen beschikt de zaak over circa 48 zitplaatsen, aangevuld met een gezellig achterterras voor ongeveer 12 personen en bijkomende terrasmogelijkheden vooraan voor een 20-tal gasten. De keuken is functioneel ingericht en uitgerust voor een efficiënte werking. Daarnaast beschikt het pand over een praktische achteruitgang voor leveranciers en een private parkeerplaats voor de toekomstige uitbater. Het concept profileert zich als een toegankelijke en familiale bistro-brasserie met een brede aantrekkingskracht. Zowel lunches, diners als groepsreservaties en kleine evenementen zorgen voor een stabiele klantenbasis en aanvullende omzetmogelijkheden. Dankzij de sterke lokale verankering, de goede bereikbaarheid en de instapklare uitbating biedt deze zaak een uitstekende opportuniteit voor horecaondernemers die op zoek zijn naar een rendabele en beheersbare exploitatie. Voorwaarden Het betreft een overname van het handelsfonds, gecombineerd met een aankoop van het pand.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenGent - Zelfstandige uitbater gezocht voor exclusieve ledenclub
Voor een prestigieuze en historisch verankerde private club op de Kouter in Gent, zoeken wij een zelfstandige uitbater die instaat voor de dagelijkse horeca-uitbating en de verdere uitbouw van een warme, kwalitatieve clubervaring voor haar leden. Omschrijving Deze exclusieve private club richt zich op het sociale en culturele welzijn van haar leden. De club beschikt over een volledig uitgeruste professionele keuken, een stijlvolle bar, meerdere restaurant- en eventruimtes en een trouw ledenbestand. De uitbating is uitsluitend toegankelijk voor leden en hun genodigden en vraagt een aanpak die focust op service, discretie en continuïteit, eerder dan op klassieke horeca-exploitatie of winstmaximalisatie. De uitbater staat in voor de dagelijkse werking van bistro, restaurant en events, en speelt een sleutelrol in het creëren van een vertrouwensvolle en kwalitatieve clubbeleving. Dit is een unieke opportuniteit voor wie wil ondernemen binnen een uitzonderlijk kader, met ruimte voor eigen invulling, groei en lange termijn samenwerking. Profiel De ideale kandidaat is geen klassieke restaurateur, maar een gastheer of gastvrouw pur sang. Je beschikt over: • ervaring in high-end horeca, private clubs, hotels of eventlocaties • een natuurlijke flair voor gastvrijheid, etiquette en discretie • organisatorisch inzicht en een gestructureerde werkstijl • maturiteit, rust en zin voor lange termijn engagement • een uitstekende beheersing van het Nederlands; kennis van het Frans is een meerwaarde • affiniteit met besloten omgevingen, vaste leden en terugkerende activiteiten Topgastronomie is geen vereiste; servicekwaliteit, betrouwbaarheid en ledenbeleving staan centraal. Voorwaarden De uitbating gebeurt via een commissiemodel zonder handelshuur, met transparante en degressieve voorwaarden. De volledige operationele en financiële randvoorwaarden zijn opvraagbaar via het presentatiedossier.
Sint-Niklaas - Brasserie / bistro in het Waasland Shopping Center
Over te nemen : zeer goed draaiende brasserie / bistro in het Waasland Shopping Center te Sint-Niklaas . Prachtige centrale ligging , mooie omzetcijfers . Grond oppervlakte 197 m2 . Deze zaak bestaat uit een verbruikzaal met 76 zitplaatsen , een geinstalleerde keuken , een berging / bureel en toiletten . VRIJ VAN BROUWERIJ ! Overname van het handelsfonds of de aandelen . Enkel ernstige kandidaten dienen zich per email aan te melden !!!
Zwalmstreek - Discreet over te nemen B&B met aanvullende activiteit
In een groene en rustige omgeving in de Zwalmstreek wordt een recent gerealiseerde en energiezuinige accommodatie ter overname aangeboden. De eigendom wordt momenteel uitgebaat als een B&B met een bijkomende, afzonderlijk exploiteerbare activiteit, aanvraag voor meer info. De B&B beschikt over volwaardige gastenkamers, elk met eigen sanitair en privatieve buitenruimte. De indeling laat een vlotte en professionele uitbating toe, met aandacht voor comfort, privacy en gebruiksgemak voor zowel gasten als uitbaters. De eigendom is recent gebouwd (2023), energiezuinig en technisch volledig uitgerust, wat resulteert in lage operationele kosten en beperkt onderhoud. Dankzij de doordachte indeling zijn meerdere exploitatievormen mogelijk, waaronder verdere commerciële uitbouw of combinatie met privégebruik. Interessante opportuniteit voor ondernemers die op zoek zijn naar een instapklare B&B met extra rendabele activiteit in een toeristisch zeer aantrekkelijke regio!
Nieuwpoort - TOPzaak in Jachthaven
Wij hebben in 12.2020 een casco pand gehuurd in de Jachthaven van Nieuwpoort. Wij hebben dit pand volledig ingericht – samengewerkt met een horeca-architect van Diksmuide en leveranciers van uit de buurt van Nieuwpoort. Alles is van zeer degelijke kwaliteit en afgewerkt met degelijk materiaal. De keuken is volledig uitgerust met koelcel, fornuis, combisteamer, salamander, toaster, microgolf, vrieskast, dampkap, vaatwasser, warmhoudkast, warmhoudlampen, saladière, … de zaal bestaat uit een 60-tal zitplaatsen (stoelen en banken), toog is volledig uitgerust met een Goliath Tapinstallatie, drankenfrigo’s, wijnfrigo’s, … We horen vaak: één van de mooiste zaken van Nieuwpoort en uiteraard gelegen op een TOPlocatie met veel passage van fietsers en wandelaars. We zijn officieel open van 08.05.2021 – tot 01.07.2021 enkel terras (coronamaatregelen). We hebben er intussen een goeddraaiende zaak van gemaakt met een naamsbekendheid ver buiten Nieuwpoort. In het begin zijn we gestart als enkel dagzaak: ontbijt, lunch en zoete kaart. In de eerste winter hebben we dan op vraag van veel klanten besloten ook ’s avonds diner aan te bieden. Momenteel doen we in de zomer 3 avonden (vrijdag, zaterdag en zondag) en in de winter 4 avonden). Ontbijt hebben we toen teruggeschroefd naar 1 dag: zondag. Door onze eerder beperkte ervaring in horeca en door tekort aan handjes hebben we nooit de volledige capaciteit van de zaak kunnen benutten: +/- 60 zitplaatsen terras vooraan zicht op de boten (zon van 09u tot 14u), +/- 60 zitplaatsen binnen en +/- 35 zitplaatsen terras achteraan (zon van 16u tot 20u30). Momenteel draaien we (vooral onder ons 2) een jaaromzet van +/- 400.000/450.000 euro… maar met een beetje vast personeel en ervaren horecamensen is een omzet x2 makkelijk haalbaar. De huurprijs bedraagt momenteel +/- 2.800 euro. We huren zelf als stockageruimte nog 2 garages, gelegen in de kelderzone onder de zaak, bij – 100,00 euro per stuk. Er zijn geen afspraken met leveranciers. Geen vast personeel in dienst om mee over te nemen. En u kunt alle referenties checken op Google, Facebook en Tripadvisor. De zaak draait super maar door gezondheidsredenen van mezelf (dagelijks migraine) moeten we onze bistro, ons kindje, jammer genoeg overlaten. Uiteraard laten we de zaak niet over voor een appel en een ei, alles is nieuw, zeer degelijk afgewerkt en gebruik materialen, mooie goodwill/klantenportefeuille, beperkte voorraad van goederen en dranken, nog voorraad van toog en zaalmaterialen, en een naamsbekendheid als horecazaak opgebouwd (voorheen was er een kledingwinkel gelegen, en daarna heeft het pand 4j leeg gestaan). Verschillende opties in overname zijn mogelijk: overname BTW-nummer, overname door goodwill en investeringen en dus met eigen BTW-nummer, ... Tevens is bespreekbaar dat we nog enkele weken meedraaien als overgang.