
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.
Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.
Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenANTWERPEN | Op wandelafstand van de drie grote Antwerpse theaterzalen (Stadschouwburg-Bourla-Arenberg) vinden we deze prachtige brasserie me zicht op het Theaterplein. Deze zaak biedt plaats aan 50 personen en heeft een terras met 30 zitplaatsen. Momenteel zijn de openingsuren 10u - ca. 22u (dinsdag en woensdag gesloten). Op de eerste verdieping hebben we een professioneel ingerichte keuken met lift. Op de tweede verdieping is een appartement inbegrepen. Maandelijkse huurprijs : 2.850 EURO - Vraagprijs : 165.000 EURO
Deze B&B bevat drie kamers waaronder één grote familiekamer, telkens met eigen badkamer en apart toilet. Het is gelegen aan een uitstekende locatie aan de Sint-Annatunnel in het centrum van Antwerpen. Op de gelijkvloerse verdieping is er plaats voor 49 zitplaatsen binnen en 20 buiten. De volledig uitgeruste keuken wordt niet enkel gebruikt om het ontbijt voor te bereiden, maar wordt ook voor catering (stad Antwerpen, omliggende kantoren, ...) gebruikt. De bed and breakfast wordt reeds 11 jaar uitgebaat door zelfde eigenaar en geniet van een goede klandizie en een consistent rendement. Openingstijden: alle dagen. Personeel: 3 flexi-jobbers. Reden van verkoop: gezondheid. De uitzonderlijk lage huurprijs van de B&B bedraagt € 1.360 / maand De vraagprijs voor het handelsfonds is € 199.000 incl klandizie, website, Ook mogelijkheid tot overname aandelen van deze besloten vennootschap (BV). Indien u interesse heeft, aarzel niet om te contacteren voor verdere informatie!
Prachtige, moderne brasserie/restaurant gelegen aan de Stadsschouwburg Antwerpen - volledig vernieuwde en instapklare zaak met 100 zitplaatsen binnen en 100 zitplaatsen terras - bijzonder interessante hoekligging met veel passage en activiteiten (culturele trekpleister + bekende weekendmarkten) - openingsuren : 11u30 - 21u00 - zaak werkt met 5 vaste werknemers en +/- 4 studenten in het weekend - Huur : 5.600 EUR - Vraagprijs : 350.000 EUR
Over te nemen : zeer goed draaiende brasserie met mooie omzetcijfers in een randgemeente van Antwerpen . Zij is gelegen op een goede locatie in de direkte buurt van verschillende grote en gekende winkelketens en beschikt over een ruime parkeergelegenheid . Hier kan je genieten van Bourgondische gerechten in een aangename sfeer en een gezellig kader . Deze zaak is reeds 14 jaar met de zelfde uitbater een vaste waarde in deze regio . Zij beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 90 m2 goed voor een 60 tot 70 tal zitplaatsen en een zeer ruim en zonnig terras met 150 plaatsen met gans de dag de mogelijkheid om van de zon te genieten . Trouwens mocht het iets frisser zijn beschikt zij over verwarmde kussens in de meeste stoelen . Verder een geinstalleerde keuken met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer merk Levant Me en een aparte afwaskeuken met een koelcel . De aparte toiletten voor dames en heren zijn recent volledig vernieuwd . Warmtekrachtkoppeling ( WWK ) is aanwezig . Instapklare zaak ! De prijs die U ziet is voor de overname van de aandelen . De mogelijkheid bestaat ook om enkel het handelsfonds over te nemen , dit is bespreekbaar . Eventueel mogelijkheid tot woonst met een huurprijs van 955 euro per maand , dit is echter geen verplichting . Samengevat : zeer goed draaiende zaak met een groot zomer terras en een zeer mooie omzet op een zeer zichtbare ligging .
Antwerpen - Over te nemen | Topzaak ten noorden van Antwerpen - Brasserie/Resto - 130 zitplaatsen binnen - groot tuinterras met 200 zitplaatsen - 30 jaar dezelfde uitbater - zaak over te nemen wegens pensioenleeftijd - zaak in volle bloei - groot zakencijfer - hogere prijsklasse. Maandelijkse huur 10.500 EUR. Unieke kans!
Deze volledig gemeubelde studio van 41 m² op de 6de verdieping (vlot bereikbaar met lift) is 100% instapklaar én genereert onmiddellijk inkomsten. Momenteel reeds 6 jaar in gebruik voor verhuur via Airbnb. Bezettingsgraad +/- 93,8% op basis van minimum 2 nachten. Dit kan zo overgnomen worden, er zijn nog veel boekingen in de toekomst. Alles is conform voor uitbating. Gemiddelde omzet € 1850/maand. Dit is nog gemakkelijk te verhogen door verhuringen van 1 nacht toe te laten, de prijzen aan te passen en extra verhuurplatformen te gebruiken. Gemeubelde studio van 41 m2 op parketvloer, de badkamer en keuken zijn recent geplaatst. Een ingemaakte kast tot plafondhoogte is tevens voorzien. Alles is voorzien in de studio om onmiddellijk in gebruik te nemen. Alles inclusief servies, potten en pannen, alles kan blijven staan. De meubels zijn nog perfect bruikbaar en momenteel nog in gebruik, maar uiteraard met wat gebruikssporen. Gelegen op de Franklin Rooseveltplaats – hét centrale vervoersknooppunt waar quasi alle bussen en trams samenkomen – én op een boogscheut van het Centraal Station. Alles ligt op wandel- en fietsafstand: winkels, horeca, cultuur, universiteiten en hotspots. De overname gebeurt door middel van een vastgoedoverdracht bij de notaris. Deze overdracht is inclusief het Airbnb-profiel (Superhost) en de toekomstige boekingen. Prijs is € 168000 inclusief het vastgoed. De studio's in dit gebouw worden gemiddeld verkocht rond € 170000.
Over te nemen : zeer goed draaiende top horecazaak in de Midden Kempen met zeer hoge omzetcijfers . Centrale ligging en enkele jaren geleden volledig gerenoveerd . Binnen 145 zitplaatsen , terras 30 plaatsen . Volledig zichtbare geïnstalleerde en zeer ruime keuken met al het nodige materiaal . Alles volledig in orde en in zeer goede staat . Overname van de aandelen , dit is de prijs die U ziet op de site . Eveneens mogelijkheid tot overname van het handelsfonds. Ideaal voor een koppel . Toplocatie !!! Prachtige horecazaak met hoge omzetcijfers .