French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 160.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

In de kijker
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV

€ 49.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.

Knokke - Bouw jouw zaak op één van de beste locaties!

Te huur zonder overname

West-Vlaanderen, Knokke

Deze uitzonderlijke horecalocatie bevindt zich op een absolute topligging aan het Rubensplein in Knokke, één van de meest prestigieuze en drukbezochte locaties aan de Belgische kust. Het betreft een casco handelspand met bijzonder veel potentieel, ideaal voor een uitbater die volledig zijn eigen concept wil realiseren op een zichtlocatie met maximale passage, zowel van toeristen als vaste bezoekers van Knokke. Het pand beschikt over meerdere terrassen, waaronder een ruim terras aan de zeedijk en een bijkomend afgesloten terras dat het hele jaar door comfortabel kan worden benut. De eigenaar voorziet bovendien de plaatsing van een nieuwe terrasoverkapping, wat het comfort en de commerciële mogelijkheden verder versterkt. Daarnaast is er een ruime kelder aanwezig, wat zorgt voor extra opslag- en logistieke mogelijkheden, een belangrijke troef op deze topligging. De inrichting en keuken worden volledig door de huurder voorzien, waardoor het pand zich perfect leent voor diverse horecaconcepten, van stijlvolle brasserie tot high-end food- of beachconcept. De ligging aan het Rubensplein is zonder twijfel één van de sterkste in Knokke, met uitzonderlijke visibiliteit, hoge passage en een continu aantrekkelijk evenementen- en toeristisch aanbod doorheen het jaar. Een zeldzame opportuniteit op een absolute A-locatie in het hart van Knokke-Heist. neem contact op voor meer informatie of een bezoek!

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Antwerpen - Zeer goed draaiende brasserie in het Noorden van Antwerpen

€ 288.000

Antwerpen, Stabroek

Over te nemen zeer goed draaiende en gezellige brasserie in het Noorden van de Provincie Antwerpen namelijk Stabroek . Hoge omzetcijfers ! Zaak is gelegen op een drukke baan en beschikt zelf over een kleine eigen parking maar heeft voldoende parkeergelegenheid in de directe buurt. Eventueel mogelijkheid tot woonst. Zeer kindvriendelijke horecazaak met een kinderspeelhoek en een kinderspeeltuin . Deze zaak beschikt over een kleinere zaal met bedieningstoog en een 32 plaatsen en nog een grote verbruikszaal van ongeveer 160 m² met bedieningstoog en een 110 tal zitplaatsen. Terras aan de voorzijde is mogelijk en een gezellig ruim tuinterras van ongeveer 190 m² met 160 zitplaatsen met rechtstreeks zicht op de afgesloten speeltuin om de kleine rakkers in het oog te houden. Ruime geïnstalleerde keuken met combisteamer Retigo en een aparte afwaskeuken, koel- en diepvriescel zijn aanwezig. Aparte dames en heren toilet. Alarm met meldkamer en camerabewaking. De woonst omvat een living, twee slaapkamers, badkamer met toilet, douche en lavabo en een zolder. Zeer lage maandelijkse huur . Enkel ernstige kandidaten dienen zich aan te melden per email. TOPZAAK ! Hoge omzetcijfers ! Hogere prijsklasse. Overname van het handelsfonds.