French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Wenduine - Charmante B&B-villa met 8 gastenkamers en parking vlakbij het strand

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Wenduine

Welkom in Wenduine, waar de zeelucht nog écht naar vakantie ruikt en deze charmante villa klaarstaat om haar volgende verhaal te schrijven. Gelegen in de Oostlaan, op wandelafstand van het strand, combineert dit pand rust, ruimte en commerciële mogelijkheden op een manier die je niet elke dag tegenkomt. De villa beschikt over acht volwaardige gastenkamers, ideaal voor wie droomt van een B&B, gastenverblijf of kleinschalig hotelconcept aan zee. Binnenin heerst een warme, uitnodigende sfeer die gasten meteen doet vertragen — precies wat ze zoeken wanneer ze hun koffers uit de wagen halen en de zee al bijna kunnen horen. Extra troef? Een volwaardig restaurantgedeelte, perfect om gasten ’s ochtends te verwennen met een uitgebreid ontbijt of om extern publiek aan te trekken. Buiten wacht een mooi zongericht terras, waar lange zomeravonden quasi vanzelf ontstaan. Aperitiefje erbij, zon op het gezicht… u ziet het al voor zich. En dan is er nog die zeldzame luxe aan de kust: ruime parking voor maar liefst 9 wagens. Geen stress, geen zoektochten, geen discussies — gewoon parkeren en genieten. Onderschat dit niet: dit is goud waard in een badstad. Kort samengevat: Een karaktervolle villa, op een toplocatie aan zee, met sterke commerciële én emotionele meerwaarde. Zo’n eigendom koop je niet alleen met het hoofd, maar ook een beetje met het hart. En eerlijk? Dat voelt meestal juist. Benieuwd of dit pand past binnen uw plannen of ambities?

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Antwerpen - Bed and Breakfast op toplocatie aan Sint-Annatunnel

€ 199.999

Antwerpen, Antwerpen

Deze B&B bevat drie kamers waaronder één grote familiekamer, telkens met eigen badkamer en apart toilet. Het is gelegen aan een uitstekende locatie aan de Sint-Annatunnel in het centrum van Antwerpen. Op de gelijkvloerse verdieping is er plaats voor 49 zitplaatsen binnen en 20 buiten. De volledig uitgeruste keuken wordt niet enkel gebruikt om het ontbijt voor te bereiden, maar wordt ook voor catering (stad Antwerpen, omliggende kantoren, ...) gebruikt. De bed and breakfast wordt reeds 11 jaar uitgebaat door zelfde eigenaar en geniet van een goede klandizie en een consistent rendement. Openingstijden: alle dagen. Personeel: 3 flexi-jobbers. Reden van verkoop: gezondheid. De uitzonderlijk lage huurprijs van de B&B bedraagt € 1.360 / maand De vraagprijs voor het handelsfonds is € 199.000 incl klandizie, website, Ook mogelijkheid tot overname aandelen van deze besloten vennootschap (BV). Indien u interesse heeft, aarzel niet om te contacteren voor verdere informatie!

Antwerpen - Horeca + events space

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Antwerpen

Met pijn in het hart bieden wij onze prachtige en ruime handelszaak aan ter overname, gelegen op een absolute toplocatie op Suikerrui. Wegens verhuis naar een andere locatie hebben wij besloten deze bijzondere plek door te geven aan een nieuwe ondernemer. Deze uitzonderlijk grote zaak biedt tal van mogelijkheden en is perfect geschikt voor horeca, evenementen of een dancingconcept. Zeer ruime handelsruimte met tal van indelingsmogelijkheden Grote, uitgeruste keuken Ruim en aantrekkelijk terras op een topligging Unieke eventkelder, ideaal voor privéfeesten, clubavonden of exclusieve events Uitstekende zichtbaarheid en passage Dit pand biedt enorm veel potentieel voor wie een horecazaak wil starten of uitbreiden op een levendige en strategische locatie.

Antwerpen - Airbnb studio in het centrum

€ 168.000

Antwerpen, Antwerpen

Deze volledig gemeubelde studio van 41 m² op de 6de verdieping (vlot bereikbaar met lift) is 100% instapklaar én genereert onmiddellijk inkomsten. Momenteel reeds 6 jaar in gebruik voor verhuur via Airbnb. Bezettingsgraad +/- 93,8% op basis van minimum 2 nachten. Dit kan zo overgnomen worden, er zijn nog veel boekingen in de toekomst. Alles is conform voor uitbating. Gemiddelde omzet € 1850/maand. Dit is nog gemakkelijk te verhogen door verhuringen van 1 nacht toe te laten, de prijzen aan te passen en extra verhuurplatformen te gebruiken. Gemeubelde studio van 41 m2 op parketvloer, de badkamer en keuken zijn recent geplaatst. Een ingemaakte kast tot plafondhoogte is tevens voorzien. Alles is voorzien in de studio om onmiddellijk in gebruik te nemen. Alles inclusief servies, potten en pannen, alles kan blijven staan. De meubels zijn nog perfect bruikbaar en momenteel nog in gebruik, maar uiteraard met wat gebruikssporen. Gelegen op de Franklin Rooseveltplaats – hét centrale vervoersknooppunt waar quasi alle bussen en trams samenkomen – én op een boogscheut van het Centraal Station. Alles ligt op wandel- en fietsafstand: winkels, horeca, cultuur, universiteiten en hotspots. De overname gebeurt door middel van een vastgoedoverdracht bij de notaris. Deze overdracht is inclusief het Airbnb-profiel (Superhost) en de toekomstige boekingen. Prijs is € 168000 inclusief het vastgoed. De studio's in dit gebouw worden gemiddeld verkocht rond € 170000.