French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

€ 1.200.000

Antwerpen, Mechelen

Bent u opzoek naar een unieke kans om een goed draaiende frituur met een woonst in Mechelen over te nemen ? Het frituur is gelegen aan een drukke baan met veel passage . Het frituur heeft een 70-tal zitplaatsen Terras 40-tal zitplaatsen Volledig ingerichte keuken met gasvuur met 6 bekken Oven , 2 vriezers en 1 koelkast 2 vriescellen en 1 koelcel Kiremko friteuse ( 2025 ) met automatische lift voor voorbak 4 fritmandjes en 4 vleesmandjes Extra kiremko friteuse ( 2016 ) met 1 fritpot en 2vleesmandjes Woonst boven de zaak met 2 slaapkamers en ruime loft Leefruimte met open keuken Badkamer met bad en inloopdouche Infraroodcabine Ruim terras met zwemspa Garage en berging 70 zonnepanelen Vraagprijs gebouw : € 919.000 Vraagprijs handelsfonds : € 281.000

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken