French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Succesvolle Belgische Frituur aan de Costa Blanca Direct Rendement

€ 100.000

Spanje, Alicanten,

Winstgevende Belgische Frituur te Koop aan de Costa Blanca Slechts 100 Meter van het Strand Bent u op zoek naar een rendabele horecazaak in Spanje? Deze volledig ingerichte Belgische frituur ligt op een toplocatie, op slechts 100 meter van het strand, en beschikt over een vaste klantenkring van zowel toeristen als lokale bewoners. De onderneming is volledig instapklaar en wordt compleet overgedragen inclusief inventaris en professionele keukenapparatuur. Dankzij de uitstekende ligging en bewezen omzet kunt u direct starten en vanaf dag één inkomsten genereren. Slechts 100 meter van het strand. Instapklaar en volledig ingericht. Vaste klantenkring. Goede omzet en groeipotentieel. Geschikt voor een ondernemer, echtpaar of investeerder. Overname inclusief complete inventaris. Een unieke kans om succesvol te ondernemen én te genieten van het leven aan de Costa Blanca. Financiële informatie op aanvraag.

Over te nemen: Frituur met een gevestigde waarde in Kortrijk

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

Na jarenlang met veel passie en toewijding deze frituur uit te baten, is het tijd om de fakkel door te geven. Gelegen op een uitstekende locatie aan het Volksplein in Kortrijk, geniet deze goed draaiende frituur van een sterke naam, een trouwe klantenkring en een uitstekende reputatie. Door de jaren heen groeide de zaak uit tot een vaste waarde voor studenten, buurtbewoners, werknemers uit de omgeving en bezoekers die houden van kwalitatieve Belgische frieten en eerlijke gerechten. De huidige uitbaters, Vincent Bousse en zijn echtgenote Fatou, hebben ondertussen een nieuw hoofdstuk in hun leven aangevat en dromen van het buitenland. Vincent, chef van opleiding, bracht zijn passie voor de Belgische keuken en kwaliteitsproducten mee naar de frituur, terwijl Fatou als ervaren frituriste mee instond voor de dagelijkse uitbating. Samen bouwden zij verder aan de kwaliteit en uitstraling van de zaak. De zaak beschikt bovendien over een hoogperformante Kiremko-frituurlijn, die vandaag nog steeds dagelijks haar waarde bewijst. Dankzij deze efficiënte installatie verlopen de bakprocessen vlotter, zijn wachttijden korter en blijft de kwaliteit van de frieten constant, zelfs tijdens drukke momenten. In veel situaties kan de frituur hierdoor perfect door één persoon worden uitgebaat, wat de personeelskosten beperkt en de rendabiliteit verhoogt. Ben je op zoek naar een horecazaak met een gevestigde naam, een trouw cliënteel en nog heel wat groeipotentieel? Dan biedt deze frituur je een unieke kans.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Kortrijk - Handelspand te koop in het centrum

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

Karaktervol handelspand te koop in historisch centrum van Kortrijk. Het pand wordt verkocht met alle roerende goederen inbegrepen. Indeling: - handelsgelijkvloers van ca. 120 m² - 1ste verdieping: open ruimte van ca. 100 m² - zolderverdieping: in te richten Afwerking: - mooie vitrine / etalage - authentieke parket / rustieke vloer - bakstenen muren - behoud van oude elementen Goede ligging in het begin van de Onze-Lieve-Vrouwestraat, vlakbij de Grote Markt en de verlaagde Leieboorden. Pand biedt diverse mogelijkheden, o.a. horeca, concept-store, .... Bent u op zoek naar een plek om te ondernemen in Kortrijk? Aarzel dan niet om ons te contacteren via onderstaand contactformulier.

Kortrijk - Gekende succesvolle frituur in het hart van de stad

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

De overname omvat de verkoop van de BV (100% aandelen) met mogelijkheid tot aankoop van garagebox met plaats voor 4 wagens. -Toplocatie in hartje Kortrijk, centraal commerciële ligging, in de uitgansbuurt, dichtbij het station & de verbinding naar K-shoppingcenter -Instapklaar horecapand (28 zitplaatsen) in de frituur, gezellig buitenterras achteraan (24 zitplaatsen) ook mogelijkheid om vooraan de frituur terras te plaatsen (16 zitplaatsen) -Inrichting frituur : --koeltoog met toonbank, compleet uitgeruste hoogrendementsfriteuse Perfecta bestaande uit 3 bekkens en 3 frituurmanden (snacks) --2 professionele micro-golfovens --afzonderlijke keuken --diepvries-& koelcel aanwezig --recent volledig vernieuwde sanitaire ruimte --omzetplaatje (bewezen omzet & vast cliënteel) alsook online twee bestelplatforms (meer dan 1000 klanten) --mooie toekomst verzekerd voor enthousiaste ondernemers --dit jaar reeds 26 jaar frituur