French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Blankenberge - Overname + verkoop van horecapand Kerkstraat

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Blankenberge

Deze over te nemen horecazaak met een oppervlakte op de begane vloer van 92 m² situeert zich centraal in de Kerkstraat te Blankenberge. De uiterst goede locatie wordt benadrukt door de aanwezigheid in de winkelstraat. Het handelsgelijkvloers wordt uitgebaat als horecagelegenheid. De erboven gelegen woongelegenheid wordt gebruikt als stockage. De goede ligging en bewezen omzet zorgt ervoor dat de nieuwe eigenaar meteen van start kan gaan met het uitbaten van deze bloeiende zaak. Het handelspand bevat de volledig geïnstalleerde frituur en zitplaatsen. Op deze gelijkvloers verdieping treffen we verder nog de toiletten. Op de verdiepingen bevinden zich verschillende ruimtes, bureau, stockeerruimte, ... Het pand is te koop met verplichte overname. Troeven - Bloeiende horecazaak - Veel zitplaatsen (50 zitplaatsen) - Onmiddellijk beschikbaar - Topligging in winkelstraat - Vergund terras vooraan (16 plaatsen) Aarzel zeker niet contact op te nemen indien dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een over te nemen horecapand u mogelijks zou interesseren.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Nijlen - Frituur over te geven

€ 20.000

Antwerpen, Nijlen

Verlaagd in prijs!! Frituur over te nemen te Nijlen aan de kerk recht tegenover een gekende café. De zaak bestaat al lang en is goed gekend. Nijlen is een gemeente die leeft en er worden dan ook heel veel activiteiten gepland wat altijd voor veel passage zorgt. In de omgeving van scholen en winkels. Nog zeer veel potentieel. De reden van verkoop is de moeilijke combinatie tussen de frituur in Nijlen en ons eethuis te Westende. Discretie gevraagd en graag enkel serieuze kandidaten aub