French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Antwerpen - Sfeervolle lunchzaak met gezellige vibe

€ 95.000

Antwerpen, Wilrijk (Antwerpen)

Een leuke, bloeiende en gezellige lunchbar waar iedereen zich direct thuis voelt. Vast cliënteel opgebouwd, take out en catering voor bedrijven en privé Volledig ingerichte en hippe zaak met een professionele open keuken. Gelegen vlakbij een winkelcentrum en bedrijven. Er zijn 25 zitplaatsen, alsook een leuk klein zuiderterras.

French restaurant scene with menu board
Sector afbeelding
Kortrijk - Trendy koffiebar in winkelstraat centrum

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

Trendy koffiebar in winkelstraat centrum Kortrijk met een breed gamma aan koffies, warme dranken, koude dranken, taartjes, ontbijten en meer! 30 zitplaatsen binnen 25 zitplaatsen op terras Veel parkeermogelijkheden in de buurt oa. Parking Schouwburg Volledig ingericht met vernieuwde machines o.a. nieuwe koffiemachine, light speed kassa-systeem. Uitgebreid aanbod, van koffie’s tot frozen yoghurt Mogelijkheden om 1ste verdieping ook in te richten tot verbruikers ruimte Vrij van brouwer Huur: 3.000,-€/m

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken