French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding In de kijker
BUITENKANS!

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Regio Lier, Berlaar, Heist 900K per jaar nu over te nemen aan SPOTPRIJS!!

In de kijker
Hasselt - Te koop - succesvol horecaconcept

€ 18.000

Limburg, Hasselt

Te Koop: Succesvol horecaconcept in het hart van Hasselt Wegens de uitbating van andere horecazaken en tijdsgebrek bieden wij onze succesvolle zaak te koop aan. Toplocatie: Aldestraat, 3500 Hasselt ⭐ Sterke en gevestigde naam met uitstekende reputatie in Hasselt Bewezen omzet: €35.000 tot €45.000 per maand (laatste 8 maanden aantoonbaar) Groot groeipotentieel: momenteel enkel pasta’s op de kaart, met veel uitbreidingsmogelijkheden Wat is inbegrepen? ✔️ Volledige vennootschap ✔️ Handelsnaam ✔️ Alle recepten ✔️ Complete en stijlvolle inboedel ✔️ Alle vergunningen volledig in orde ✔️ Instapklare zaak, tiptop onderhouden Capaciteit 49 zitplaatsen binnen ☀️ 25 zitplaatsen op het terras Personeelsbehoefte Zeer efficiënt concept dat perfect kan draaien met slechts: 1 persoon in de keuken 1 persoon in de zaal Handelspand Zeer gunstige huurprijs van slechts €3.000 per maand, uitzonderlijk voor een toplocatie in het centrum van Hasselt. Een unieke kans om een rendabele horecazaak met sterke naamsbekendheid over te nemen. Enkel voor snelle en serieuze beslissers. Contacteer ons via het contactformulier.

Berchem - Volledig ingerichte pizzeria/pastazaak op een unieke locatie, met bewezen en stijgende omzet

€ 25.000

Antwerpen, Berchem (Antwerpen)

Nieuw!!! Volledig ingerichte pizzeria/pastazaak op een unieke locatie, met bewezen en stijgende omzet. In een zeer nette, residentiële buurt bieden wij deze volledig ingerichte pizzeria/pastazaak aan. De handelszaak is de enige in het dorp, gelegen in een wijk met weinig winkelpanden, waardoor er geen nabije concurrentie is. Indeling: Zaal en verkoopruimte, bar, aparte dames- en herentoiletten, bakplaats, volledig uitgeruste keuken met ingebouwde koelcel, aan de straatkant het terras. De zaak biedt plaats aan ongeveer 40 personen (inclusief het terras). Uitrusting: De professionele keuken is voorzien van hoogwaardige toestellen, waaronder: Recente Prizmafood tunneloven 1 jaar oud, koelcel met schabben en recente motor (1,25 m B x 3,40 m D), dampkappen met motor en volledige afzuigsysteem, inox werktafels, fornuis met 4 pitten en onderstel GGm Gastro, tafelmodel dubbele friteuse met onderstel, pizza werkbank met marmeren blad en deeglades, saladette, bain-marie, dönergrill, panini grill, …, en nog veel meer. Aan de toog: Glazen barkoelkasten, volledige kassasysteem. Inrichting zaal: Zaal met nieuwe tafels en stoelen, werd recent opgefrist. Openingsuren: Maandagen gesloten. Di-Wo-Do-Zo van 17.00u – 23.00 uur, Vr-Za van 17.00 – 01.00 uur. Financiële gegevens: Huurprijs: €1.133/maand geïndexeerd bedrag. Verkoop handelszaak: VP 25.000€ Reden van verkoop: Te grote afstand tussen zaak en woonst. Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo – stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag. Voor een afspraak of meer info gelieve het contactformulier in te vullen en te versturen zodat wij u zo snel mogelijk kunnen contacteren.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken