French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

View coffee cafe
Sector afbeelding
Koksijde - Goed draaiend Koffie- en Eethuis op Unieke locatie

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Koksijde

Te koop: een goed draaiende koffie- en eetzaak, strategisch gelegen in een commerciële en levendige omgeving. De zaak geniet van een vaste klantenkring en een sterke reputatie in de buurt. Geen overname handelsfonds. De zaak is gespecialiseerd in: Koffies en warme dranken Ontbijt en lunch Verse en huisgemaakte gerechten Het concept is laagdrempelig, kwalitatief en geschikt voor verdere uitbreiding. Gelegen op een toplocatie met veel passage 40 zitplaatsen binnen en 40 vergunde zitplaatsen buiten Volledig nieuw ingerichte keuken (2024) en bar Instapklaar: geen grote investeringen nodig Geen verplichtingen qua brouwerij en/of leveranciers mogelijkheid om boven de zaak te wonen Stabiele omzet en rendabiliteit Financiële gegevens beschikbaar op aanvraag (vertrouwelijk) Trouwe klantenbasis Goede online reviews Centrale ligging Direct operationeel Groeipotentieel Meer informatie of een bezichtiging via onderstaand contactformulier. Discretie gegarandeerd.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Hastière-par-dela - 17e eeuws kasteel

Niet gespecificeerd

Namen, Hastière-par-Delà

In een uitzonderlijke groene omgeving van 2,4 hectare met panoramisch uitzicht over de Maasvallei bevindt zich dit karaktervolle kasteel, daterend uit 1638 en volledig gerenoveerd in 2020. De renovatie werd uitgevoerd met oog voor hoogwaardige afwerking, modern comfort en een stijlvolle designinrichting, waardoor het pand vandaag gebruiksklaar is voor zowel privégebruik als commerciële uitbating. Met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 700 m² beschikt het gebouw over 13 smaakvol ingerichte slaapkamers en 10 badkamers. De indeling leent zich perfect voor de uitbating als luxe bed & breakfast, kleinschalig hotel of evenementenlocatie.