
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Lichtaart - Hotel/restaurant op 5748m² grond te koop
Hotel/restaurant, gelegen op een perceel van 5748m², palende aan een uitgestrekt natuurgebied. In 2024 werd het dak vernieuwd en geïsoleerd. Er werden nieuwe ramen geplaatst met driedubbel glas en de verwarmingsinstallatie werd vernieuwd. Het gebouw heeft een totale vloeroppervlakte van ca 1000m². Het is bijna volledig onderkelderd. In een deel van de kelder zijn de muren betegeld. Op de gelijkvloerse verdieping vinden we; - een ruime inkom / ontvangstruimte met rustieke trap - restaurant en ontbijtruimte, met aansluitend terras - grote keuken - sanitair dames en heren - hotelgang met 4 gastenkamers met elk een eigen badkamer Op de 1ste verdieping; - mezzanine - een vergaderruimte met mooi uitzicht op de natuur - 7 gastenkamers met elk een eigen badkamer De riante zolderruimte werd als bergzolder gebruikt. Dit gebouw ligt naast een uitgestrekt bosgebied, met wandel- en mountainbikeroutes. Bobbejaanland ligt op wandelafstand. Door de opmaak en goedkeuring van een Gemeentelijk Ruimtelijk Uitvoeringsplan is de stedenbouwkundige toekomstvisie voor dit eigendom reeds uitgestippeld. Dit maakt dat het huidige pand nog kan uitgebreid worden, weliswaar in zijn functie van hotel/wellness/horeca, met respect voor het aanpalende natuurgebied. De nabijheid van het AZ Herentals en de uitgestrekte industriezone langs de E313-autostrade zorgen voor extra opportuniteiten. Prijs op aanvraag.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenMenen - Hotel – Ruim hoekpand met 30 kamers op strategische ligging in Menen
Dit hotel in Menen is gunstig gelegen nabij het centrum & station en op enkele minuten van de Franse grens. Dit ruime hotelpand met 30 kamers biedt interessante mogelijkheden voor heropstart, herbestemming of verdere uitbouw binnen een laagdrempelig en rendabel concept. Het gebouw beschikt over dertig kamers, waaronder enkele ruime suites en familiekamers. De benedenverdieping omvat de receptie, ontbijtruimte, bar en keuken, met zicht op een rustige binnenplaats. Eén van de aanpalende panden is geïntegreerd in de hotelfunctie; het tweede biedt potentieel voor renovatie of uitbreiding. Hoewel het pand gedeeltelijk verouderd is, is het technisch in orde en biedt het een solide basis voor heropstart. Met beperkte investeringen en de juiste commerciële visie kan Sleep & Go Menen opnieuw een rendabele en vlot te beheren uitbating worden. Dankzij de ligging nabij Ieper, Halluin (FR) en de autosnelweg is het hotel interessant voor zowel toeristen, zakelijke reizigers als langverblijfgasten. Een veelzijdige opportuniteit voor ondernemers die op zoek zijn naar een haalbaar project met groeipotentieel in de grensregio. Ook interessant voor projectontwikkelaars. VOORWAARDEN Meer informatie of het volledige presentatiedossier ontvangen? Neem gerust contact met ons op – wij begeleiden u graag verder.