French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Kortrijk - Instapklare lounge-, tapas- en koffiebar over te nemen in centrum

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

In het centrum van Kortrijk, aan de Steenpoort wordt een volledig ingerichte lounge-, tapas- en koffiebar ter overname aangeboden. De zaak heeft een warme, eigentijdse uitstraling en is opgebouwd als een toegankelijke ontmoetingsplek voor een breed publiek. De horecazaak is actief sinds bijna drie jaar en beschikt over een vaste klantenkring. Het concept leent zich uitstekend voor zowel dag- als avondgebruik (koffie, tapas, aperitief), met verdere groeimogelijkheden afhankelijk van het gekozen uitbatingsconcept. Het pand is instapklaar en professioneel ingericht. Dankzij de goede ligging en aantrekkelijke uitstraling is dit een interessante opportuniteit voor zowel startende als ervaren horecaondernemers. VRIJ VAN BROUWER Huurprijs € 2.350/m

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken