French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Gent - Ondernemer gezocht voor een Italiaans horecaconcept

€ 50.000 - € 75.000

Oost-Vlaanderen, Gent

Droom jij ervan een eigen horecazaak uit te baten binnen een sterk en bewezen franchiseconcept? Voor een succesvol Italiaans restaurantconcept zoeken we een gedreven franchisenemer met een passie voor gastvrijheid, kwaliteit en ondernemerschap. Je staat aan het roer van een warme zaak waar authentieke smaken, een gezellige sfeer en een uitstekende service centraal staan. Wij bieden: ✅Bewezen businessmodel ✅Grondige opleiding en persoonlijke begeleiding ✅Ondersteuning in marketing en operationele werking ✅Sterk merk met groeipotentieel Jij bent: Een ondernemende people manager met commerciële flair. Ervaring in horeca is een plus, maar geen vereiste. Motivatie, leiderschap en klantgerichtheid maken het verschil. Interesse? Neem vrijblijvend contact op en we contacteren je snel!

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Gent - Ondernemen in food? Instappen in een modern pastaconcept

€ 25.000 - € 50.000

Oost-Vlaanderen, Gent

Voor een fris en groeiend fast casual foodconcept, komt een nieuwe vestiging beschikbaar voor overname. Het concept focust op verse pasta, snelle service en take-away, met een duidelijke positionering en een breed publiek. Dankzij het efficiënte model en de herkenbare formule speel je perfect in op de vraag naar snel, warm en kwalitatief eten on-the-go. Je neemt een instapklare zaak over met ondersteuning vanuit de franchise op vlak van recepten, processen en marketing. Ideaal voor ondernemers met affiniteit voor food, dynamiek en operationele eenvoud. Enkele troeven ✅ Fast casual concept met sterke groei ✅ Focus op take-away & lunchmoment ✅ Efficiënt en overzichtelijk model ✅ Instapklare vestiging Interesse om een foodconcept met smaak te beginnen? Meer weten of interesse? Vul het formulier in en we contacteren je snel!

Gent - Zelfstandige uitbater gezocht voor exclusieve ledenclub

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen, Gent

Voor een prestigieuze en historisch verankerde private club op de Kouter in Gent, zoeken wij een zelfstandige uitbater die instaat voor de dagelijkse horeca-uitbating en de verdere uitbouw van een warme, kwalitatieve clubervaring voor haar leden. Omschrijving Deze exclusieve private club richt zich op het sociale en culturele welzijn van haar leden. De club beschikt over een volledig uitgeruste professionele keuken, een stijlvolle bar, meerdere restaurant- en eventruimtes en een trouw ledenbestand. De uitbating is uitsluitend toegankelijk voor leden en hun genodigden en vraagt een aanpak die focust op service, discretie en continuïteit, eerder dan op klassieke horeca-exploitatie of winstmaximalisatie. De uitbater staat in voor de dagelijkse werking van bistro, restaurant en events, en speelt een sleutelrol in het creëren van een vertrouwensvolle en kwalitatieve clubbeleving. Dit is een unieke opportuniteit voor wie wil ondernemen binnen een uitzonderlijk kader, met ruimte voor eigen invulling, groei en lange termijn samenwerking. Profiel De ideale kandidaat is geen klassieke restaurateur, maar een gastheer of gastvrouw pur sang. Je beschikt over: • ervaring in high-end horeca, private clubs, hotels of eventlocaties • een natuurlijke flair voor gastvrijheid, etiquette en discretie • organisatorisch inzicht en een gestructureerde werkstijl • maturiteit, rust en zin voor lange termijn engagement • een uitstekende beheersing van het Nederlands; kennis van het Frans is een meerwaarde • affiniteit met besloten omgevingen, vaste leden en terugkerende activiteiten Topgastronomie is geen vereiste; servicekwaliteit, betrouwbaarheid en ledenbeleving staan centraal. Voorwaarden De uitbating gebeurt via een commissiemodel zonder handelshuur, met transparante en degressieve voorwaarden. De volledige operationele en financiële randvoorwaarden zijn opvraagbaar via het presentatiedossier.