French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Antwerpen - Zeer goed draaiende brasserie in het Noorden van Antwerpen

€ 288.000

Antwerpen, Stabroek

Over te nemen zeer goed draaiende en gezellige brasserie in het Noorden van de Provincie Antwerpen namelijk Stabroek . Hoge omzetcijfers ! Zaak is gelegen op een drukke baan en beschikt zelf over een kleine eigen parking maar heeft voldoende parkeergelegenheid in de directe buurt. Eventueel mogelijkheid tot woonst. Zeer kindvriendelijke horecazaak met een kinderspeelhoek en een kinderspeeltuin . Deze zaak beschikt over een kleinere zaal met bedieningstoog en een 32 plaatsen en nog een grote verbruikszaal van ongeveer 160 m² met bedieningstoog en een 110 tal zitplaatsen. Terras aan de voorzijde is mogelijk en een gezellig ruim tuinterras van ongeveer 190 m² met 160 zitplaatsen met rechtstreeks zicht op de afgesloten speeltuin om de kleine rakkers in het oog te houden. Ruime geïnstalleerde keuken met combisteamer Retigo en een aparte afwaskeuken, koel- en diepvriescel zijn aanwezig. Aparte dames en heren toilet. Alarm met meldkamer en camerabewaking. De woonst omvat een living, twee slaapkamers, badkamer met toilet, douche en lavabo en een zolder. Zeer lage maandelijkse huur . Enkel ernstige kandidaten dienen zich aan te melden per email. TOPZAAK ! Hoge omzetcijfers ! Hogere prijsklasse. Overname van het handelsfonds.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken