French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Succesvol restaurant met B&B en bootverhuur te koop

€ 895.000

West-Vlaanderen, Lo

Unieke kans in de westhoek. Dit veelzijdige eigendom, gelegen aan de idyllische oevers van de Ijzer, combineert een sfeervol restaurant met een volledig uitgeruste B&B en een succesvolle bootverhuur. Een uitzonderlijk pand met tal van mogelijkheden, gelegen in recreatie gebied! Stuur een mail om het volledige verkoopsdossier te ontvangen. Contact via het formulier

I Stock 520493362
Sector afbeelding
zeer goed draaiende brasserie in de regio Hoogstraten

€ 250.000

Antwerpen

Over te nemen : zeer goed draaiende eigentijds brasserie in de regio Hoogstraten . Deze zaak bestaat reeds langer dan 30 jaar . Zij heeft een mooie centrale ligging op een drukke baan met voldoende parkeergelegenheid . Deze brasserie met stijlvolle inrichting en warm interieur beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 80 m2 met een 66 tal zitplaatsen en met een tweede zaal op de tweede verdieping nogmaals goed voor 35 plaatsen dit alles te samen beschikt zij over een 100 tal couverts  Een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 30 zitplaatsen . Verder een geinstalleerde keuken met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer merk Electrolux en een bijkeuken met twee koelcellen , een bergplaats met 4 diepvrieskoffers en een drankenbergplaats . Aparte toiletten voor dames , gehandicapten en heren . Achteraan een privé parking voor het personeel goed voor een 10 tal wagens . Vrij van brouwerij !!! Instapklaar . Prachtige zaak met mooie omzetcijfers op een zeer goede top locatie  . Overname van de aandelen .                

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken