French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 160.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Antwerpen - Zeer goed draaiende brasserie in het Noorden van Antwerpen

€ 288.000

Antwerpen, Stabroek

Over te nemen zeer goed draaiende en gezellige brasserie in het Noorden van de Provincie Antwerpen namelijk Stabroek . Hoge omzetcijfers ! Zaak is gelegen op een drukke baan en beschikt zelf over een kleine eigen parking maar heeft voldoende parkeergelegenheid in de directe buurt. Eventueel mogelijkheid tot woonst. Zeer kindvriendelijke horecazaak met een kinderspeelhoek en een kinderspeeltuin . Deze zaak beschikt over een kleinere zaal met bedieningstoog en een 32 plaatsen en nog een grote verbruikszaal van ongeveer 160 m² met bedieningstoog en een 110 tal zitplaatsen. Terras aan de voorzijde is mogelijk en een gezellig ruim tuinterras van ongeveer 190 m² met 160 zitplaatsen met rechtstreeks zicht op de afgesloten speeltuin om de kleine rakkers in het oog te houden. Ruime geïnstalleerde keuken met combisteamer Retigo en een aparte afwaskeuken, koel- en diepvriescel zijn aanwezig. Aparte dames en heren toilet. Alarm met meldkamer en camerabewaking. De woonst omvat een living, twee slaapkamers, badkamer met toilet, douche en lavabo en een zolder. Zeer lage maandelijkse huur . Enkel ernstige kandidaten dienen zich aan te melden per email. TOPZAAK ! Hoge omzetcijfers ! Hogere prijsklasse. Overname van het handelsfonds.

I Stock 520493362
Sector afbeelding
Berlaar - Drukbezochte brasserie over te nemen – aandelenoverdracht

€ 295.000

Antwerpen, Berlaar

Succesvolle en gevestigde brasserie te koop op een rustige en groene locatie in Berlaar. Deze horecazaak beschikt over een sterke reputatie, een vaste klantenkring en een goed draaiende exploitatie met een vol orderboek. De zaak biedt een ruime binnenruimte, een mooie tuin en voldoende parking voor klanten. Dankzij het uitgebreide menu met klassieke brasseriegerechten en kwaliteitsproducten geniet de zaak een uitstekende naam in de regio. De onderneming werkt met een ervaren team van medewerkers, aangevuld met studenten en flexwerkers. Vraagprijs aandelen: €295.000 Huur: €2.150 per maand Handelshuurcontract – vrij van brouwer. Mooie omzet en winstcijfers Ideaal voor een ervaren horecaondernemer of koppel dat een gevestigde zaak wil verderzetten. Meer informatie na contactopname