French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

French restaurant scene with menu board
Sector afbeelding In de kijker
BUITENKANS!

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Regio Lier, Berlaar, Heist 900K per jaar nu over te nemen aan SPOTPRIJS!!

In de kijker
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV

€ 49.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.

1773781592-IMG_0123
In de kijker
West-Vlaanderen - €320k–€330k EBITDA | >55% marge | €700–€1000/u piek | 4,5 dagen”

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen

Zeer goed draaiende horecazaak/ frituur met een uitzonderlijke rendabiliteit en efficiënte werking. De onderneming realiseert een jaaromzet van circa €600.000 met een EBITDA van ongeveer €330.000, wat neerkomt op een marge van ca. 55%. Daarmee behoort deze onderneming tot de absolute top binnen de horecamarkt. De zaak is momenteel 4,5 dagen per week geopend en wordt uitgebaat met een zeer beperkte personeelsbezetting (± 0,25 FTE), wat zorgt voor een vlot beheersbare werking en sterke operationele efficiëntie. De resultaten van 2026 bevestigen deze lijn van stabiliteit en rendabiliteit. Deze opportuniteit is uitermate geschikt voor een ondernemer of familiale uitbating die op zoek is naar een rendabele en overzichtelijke activiteit met bewezen cijfers. Financiering wordt ondersteund door een erkende bankinstelling. Om de discretie van het dossier te waarborgen, worden verdere details verstrekt na ondertekening van een NDA.

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Genk - Frituur over te nemen

€ 75.000

Limburg, Genk

Instapklare frituur over te nemen in Genk wegens gezondheidsredenen/pensioen Volledig instapklare frituur over te nemen in Genk Reeds 12 jaar dezelfde uitbater Friteuse Perfecta 5 jaar oud verbruikers zaal binnen +/20 personen Terras eveneens +/20 personen Geen verdere investeringen Zeer geschikt voor een Internationale keuken Enorme groeipotentieel voor hardwerkende gegadigden Enkel ernstige kandidaten met de nodige financiële middelen.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Genk - Uitstekend gelegen horecazaak ter overname op het bruisende Stadsplein

Niet gespecificeerd

Limburg, Genk

LIGGING In het bruisende hart van Genk, temidden op het Stadsplein, vindt u een horecazaak die charme, gezelligheid en zichtbaarheid perfect combineert. Met een toplocatie vol passage en een vlotte bereikbaarheid voor zowel vaste klanten als toevallige bezoekers, vormt deze zaak een uitgelezen kans voor horeca-ondernemers die dromen van een instapklare zaak met potentieel. OMSCHRIJVING Dit is een plek waar Italiaanse warmte en gastvrijheid samenkomen. Het interieur is tot in de puntjes afgewerkt, met warme, gezellige tinten en een sfeervolle inrichting die uitnodigt om te blijven zitten. De zaak ademt een authentiek Italiaans concept: hier geniet u van pasta, antipasti en huisgemaakte lekkernijen in een intieme en stijlvolle setting. Binnen én op het terras biedt de zaak samen in totaal 111 zitplaatsen, inclusief een ruim overdekt terras dat dankzij terrasverwarmers het hele jaar door gebruikt kan worden. Het terras kan bovendien uitgebreid worden op het plein, waardoor u nog eens 36 extra gasten een aangename plek kunt bieden. In totaal goed voor 147 culinaire genieters. De open keuken, volledig uitgerust met professionele apparatuur, inclusief een extra keuken en een grote koelcel, maakt dat de zaak instapklaar is voor directe exploitatie. Op de eerste verdieping bevindt zich een aparte ruimte die momenteel dienstdoet als atelier voor het ambachtelijk bereiden van verse pasta – een unieke meerwaarde die het artisanale karakter van de zaak versterkt en een extra beleving biedt. Daarnaast is er hier extra bergruimte beschikbaar. Verder beschikt het pand over een zeer grote kelder, ideaal voor voorraadbeheer en stockage, waardoor de praktische kant van de horeca eveneens uitstekend georganiseerd kan worden. Dit is een horecazaak met karakter, sfeer en flexibiliteit – een plek waar een nieuwe ondernemer meteen kan schitteren: instapklaar, met ruimte om te groeien en de Italiaanse droom verder vorm te geven. Natuurlijk zijn ook andere horecaconcepten perfect mogelijk; de zaak biedt volop mogelijkheden om uw eigen visie en stijl te realiseren. Laat u verrassen door de charme en het potentieel van deze zaak. Neem contact met ons op voor meer informatie via onderstaand contactformulier. Wij helpen u graag uw horecadroom te realiseren.

Genk - Frituur over te nemen

Niet gespecificeerd

Limburg, Genk

Frituur. Met bekende naam en bewezen omzetten gaat eigendom pand alles in dadelijk klaar om te starten. Zijn mogelijkheden bespreekbaar ivb financieel, Gelegen Centrum Genk met zitplaatsen 75 alles is aanwezig om uitbating te starten instapklare frituur, geen kosten nodig, veel mogelijkheden. Bij echte interesse voor meer informatie enkel via onderstaand contactformulier.