French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Horecazaak op 't Zand in Brugge

€ 150.000

West-Vlaanderen, Brugge

Overname van een sfeervolle horecazaak op 't Zand. Deze zaak biedt een unieke kans voor ondernemers met een passie voor de horeca. Met een gevestigde naam en een locatie die elke dag honderden potentiële klanten aantrekt, is deze zaak klaar om onder uw leiding verder te groeien. Indeling: - Verbruikszaal (+/- 70 personen) - Terras (32 personen) - Keuken - Toiletten Op de verdiepingen bevindt zich een woonst zodat werk en privéleven kunnen worden gecombineerd. Huidige huur: € 2590/maand Brouwerij Haacht Aarzel zeker niet ons te contacteren indien dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een horecazaak over te nemen in Brugge u mogelijks kan interesseren.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Close up delicious fries
Sector afbeelding
Bekende Fried Chicken Franchise te koop op toplocatie centrum Brugge

€ 285.000

West-Vlaanderen, Brugge

Bekende Fried Chicken Franchise concept te koop in topligging Brugge Centrum Omzet €650.000-750.000 Verkoopprijs bedraagt €285.000 Waarvan €135.000 lopende krediet aan de bank. Bij overname betaald de overnemer 150.000 aan de verkoper de rest dient afbetaald te worden aan de bank per maand

Brugge - Ondernemen met pit? Baat je eigen ribs-concept uit

€ 50.000 - € 75.000

West-Vlaanderen, Brugge

Zin om te ondernemen met een comfort food formule die meteen scoort? Voor een innovatief ribs- & grillconcept zoeken we een ondernemer die goesting heeft om volume te draaien en een sterk foodverhaal uit te bouwen. ✅Eenvoudige keuken, focus op efficiëntie ✅Branding, recepten en marketing staan klaar ✅Geen chef nodig, wel ondernemersdrive ✅Ondernemers die hun eigen foodzaak willen runnen Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!

I Stock 520493362
Sector afbeelding
Brugge - Belgische brasserie

€ 640.000

West-Vlaanderen, Brugge

Overname handelsfonds Belgische brasserie, een begrip Bewezen omzetten 80 tal zitplaatsen Terras 30 tal zitplaatsen Ideaal voor groepen, vaste contacten voor het laagseizoen Vast team met ervaren medewerkers Ideaal voor koppel of investeerder Mooie marge door eenvoudige lekkere Belgische gerechten Gelegen in het centrum van Brugge Aankoop vastgoed te bespreken Discrete overname Meer info na contactopname