French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Sint-Niklaas - Brasserie / restaurant in het Waasland Shopping Center

€ 350.000

Oost-Vlaanderen, Sint-Niklaas

Over te nemen : zeer goed draaiende brasserie / restaurant in het Waasland Shopping Center te Sint - Niklaas . Goede centrale ligging tussen Inno en Delhaize . Mooie omzetcijfers . Grond oppervlakte 201 m2 . Deze zaak beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 95 m2 groot met een bedieningstoog en 90 couverts . Verder nog een geinstalleerde keuken met al de nodige toestellen , aparte toiletten voor dames en heren en twee bergplaatsen . Vrij van brouwerij ! Overname van het handelsfonds of aandelen . Hogere prijsklasse ! Enkel ernstige kandidaten en gelieve ons per email te contacteren .

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
I Stock 520493362
Sector afbeelding
Sint-Niklaas - Brasserie met feestzaal en ruime parking

€ 240.000

Oost-Vlaanderen, Sint-Niklaas

Belgische klassiekers Mooie winstcijfers Meer dan 25 jaar succesvol uitgebaat Zonneterras met 70 plaatsen Feestzaal tot 120 pers met dansvloer DJ set aanwezig Ruime parking Eigen programmatie van activiteiten Volledig ingerichte zaak sleutel op de deur Meer info na contactopname

Nevele - Overname frituur met woonst - op toplocatie

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen, Nevele

Overname frituur met woonst op toplocatie in Nevele Op een uitstekende ligging, pal op het dorpsplein van Nevele, bevindt zich deze goed draaiende frituur met veel visibiliteit en ruime parkeermogelijkheden in de directe omgeving. De zaak geniet een sterke reputatie dankzij de traditionele frieten gebakken in zuiver rundvet (ossewit), wat zorgt voor een authentieke en uitgesproken smaak. De frituur beschikt over ongeveer 25 zitplaatsen binnen en een terras met nog eens 25 zitplaatsen. Er is geen vast personeel.  De zaak is volledig en kwalitatief uitgerust met onder meer een Perfecta friteuse (2020) met 3 potten en vleesbak, een gasvuur met 6 bekken, microgolfovens, gekoelde toonbank, Hobart vaatwasmachine, frigocel en een modern kassasysteem. Ook op vlak van energie werd geïnvesteerd: er zijn 26 zonnepanelen, aangevuld met zonnepanelen voor de productie van warm water. Boven de frituur bevindt zich een ruime woonst met 3 slaapkamers, wat deze overname extra interessant maakt. De zaak is momenteel enkel ’s avonds geopend op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag, waardoor er nog aanzienlijk uitbreidingspotentieel is in openingsuren en omzet. De aankoop van het onroerend goed is mogelijk. De huurprijs bedraagt €2.200 per maand. Overnameprijs op aanvraag. Een ideale opportuniteit voor wie op zoek is naar een rendabele frituur met woonst op een toplocatie en nog veel groeimogelijkheden. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie.

Sint-Niklaas - brasserie in het Waasland Shopping Center

€ 249.000

Oost-Vlaanderen, Sint-Niklaas

Over te nemen : zeer goed draaiende horecazaak in het Waasland Shopping te Sint - Niklaas . Goede centrale ligging tussen Inno en Delhaize.  Mooie omzetcijfers. Grond oppervlakte 201 m2. Deze zaak beschikt over een verbruikszaal van ongeveer 95 m2 groot met een bedieningstoog en 90 couverts . Verder nog een geinstalleerde keuken met alle nodige toestellen , sanitair blok en twee bergplaatsen . Vrij van brouwerij !  Overname van het handelsfonds of aandelen . Hogere prijsklasse !  Enkel ernstige kandidaten en gelieve ons per email te kontakteren .