French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Brasserie op mooie hoekligging gelegen in een woonwijk te Lier

€ 80.000

Antwerpen, Lier

        Over te nemen : brasserie / bistro op mooie hoekligging gelegen in een woonwijk te Lier . Zij is gelegen in de buurt van scholen , openbaar vervoer en een sporthal . Voldoende parkeergelegenheid in de direkte omgeving . Deze zaak heeft een klassevolle inrichting en hier kan je genieten in een familiale sfeer . Zij beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 85 m2 groot met bedieningstoog en 40 tal zitplaatsen binnen en een apart zaaltje achteraan nogmaals goed voor een 25 zitplaatsen . Een terras aan de voorzijde goed voor een 32 zitplaatsen . Verder een geinstalleerde keuken met koelcel en al de nodige toestellen die recentelijk gedeeltelijk is gerenoveerd , aparte toiletten voor dames en heren en een kelder met ruime koelcel . Koffieautomaat is eigendom van de zaak . VRIJ VAN BROUWERIJ !  Deze zaak bestaat ongeveer 36 jaar en is een begrip in deze regio daar er geen enkele andere horeca zaak in de buurt aanwezig is . Overname van het handelsfonds !        

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Sint-Kruis Brugge - Overname instapklare Ontbijt- Lunchzaak en Tea-room met TERRAS

€ 75.000 - € 100.000

West-Vlaanderen, Sint-Kruis (Brugge)

Instapklare Ontbijt- Lunchzaak & Tea-room met TERRAS op een uitstekende ligging in het centrum van Sint-Kruis Brugge. Deze interessante zaak is ideaal voor uitbating door een koppel! Troeven: + Bewezen omzet! + Afgewerkt en ingericht met duurzame materialen! + Kindvriendelijk! + De huidige uitbaters zijn, indien gewenst, bereid de nieuwe uitbaters te begeleiden en zo een warme overdracht te faciliteren en de continuïteit van de zaak te waarborgen! Deze overname is gekoppeld aan de aankoop van het handelspand. Er is tevens de mogelijkheid tot aankoop van een appartement op de eerste verdieping! Omvat een gelagzaal + bar met een capaciteit van 32 personen, keuken, kelderverdieping, dames- en herentoiletten, een terras met een capaciteit van 30 personen en een kleine bergruimte. Op het terras is ook een trampoline aanwezig voor de kids. #slimondernemen #sintkruis #brugge #horeca