
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (7)
- Bed & Breakfast (16)
- Bistro's (17)
- Brasseries (63)
- Broodjeszaken (17)
- Café's (40)
- Cafetaria (1)
- Dancings, danscafés, discotheken (5)
- Eetcafé's (10)
- Feestzalen, congrescentra (12)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (46)
- Horeca - overige (23)
- Hotels (14)
- Koffiebar (6)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (27)
- Nachtclubs (1)
- Pizzeria's - pastazaken (15)
- Restaurants (109)
- Tavernes (1)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (5)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (6)
Locatie
Prijs
Franchise
Sint-Niklaas - Goed draaiende en in zijn totaliteit al 36 jaren bestaande pizzeria/pastazaak in de dorpskern
Goed draaiende en in zijn totaliteit al 36 jaren bestaande pizzeria/pasta zaak in de dorpskern van Sint-Niklaas met een totaal te benutten oppervlakte van ca 215m² + bovenliggende studio met interne trap. Algemene info: Nieuwe handelshuurovereenkomst sinds 08/2022. Huur/maand: 1.600,00€ voor de zaak+ 500,00€ voor de studio. Vraagprijs handelszaak: 150.000,00€ (verkoop handelsfonds of aandelen met de vennootschap zijn beiden mogelijk). In de week 2 werkkrachten + 1 in de keuken, in het weekend 3 werkkrachten in de zaal en 2 in de keuken. Online bestellingen via Takeaway, Deliveroo, Uber Eats, bij drukke dagen wordt er niet aan huis geleverd. Openingsdagen MA-WO-DO van 15.00u t.e.m. 22.00u, DI gesloten, VR-ZA-ZO van 15.00u t.e.m. 23.00u. Indeling zaak: -Inkomhal, zaal, bar, professionele keuken/bakplaats, stockkamer, berging, aparte dames en heren wc's/wasplaats, interne trap naar bovenliggende studio, de studio zelf. Inboedel en toestellen: Niets in bruikleen, noch zijn er lopende leasing contracten, de inventaris volgt nog. Voor een afspraak of meer info mag u het contactformulier invullen en versturen zodat wij u zo snel mogelijk kunnen helpen. Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo en stedenbouwkundige info is in aanvraag.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenBerchem - Volledig ingerichte pizzeria/pastazaak op een unieke locatie, met bewezen en stijgende omzet
Nieuw!!! Volledig ingerichte pizzeria/pastazaak op een unieke locatie, met bewezen en stijgende omzet. In een zeer nette, residentiële buurt bieden wij deze volledig ingerichte pizzeria/pastazaak aan. De handelszaak is de enige in het dorp, gelegen in een wijk met weinig winkelpanden, waardoor er geen nabije concurrentie is. Indeling: Zaal en verkoopruimte, bar, aparte dames- en herentoiletten, bakplaats, volledig uitgeruste keuken met ingebouwde koelcel, aan de straatkant het terras. De zaak biedt plaats aan ongeveer 40 personen (inclusief het terras). Uitrusting: De professionele keuken is voorzien van hoogwaardige toestellen, waaronder: Recente Prizmafood tunneloven 1 jaar oud, koelcel met schabben en recente motor (1,25 m B x 3,40 m D), dampkappen met motor en volledige afzuigsysteem, inox werktafels, fornuis met 4 pitten en onderstel GGm Gastro, tafelmodel dubbele friteuse met onderstel, pizza werkbank met marmeren blad en deeglades, saladette, bain-marie, dönergrill, panini grill, …, en nog veel meer. Aan de toog: Glazen barkoelkasten, volledige kassasysteem. Inrichting zaal: Zaal met nieuwe tafels en stoelen, werd recent opgefrist. Openingsuren: Maandagen gesloten. Di-Wo-Do-Zo van 17.00u – 23.00 uur, Vr-Za van 17.00 – 01.00 uur. Financiële gegevens: Huurprijs: €1.133/maand geïndexeerd bedrag. Verkoop handelszaak: VP 25.000€ Reden van verkoop: Te grote afstand tussen zaak en woonst. Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo – stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag. Voor een afspraak of meer info gelieve het contactformulier in te vullen en te versturen zodat wij u zo snel mogelijk kunnen contacteren.
Mortsel - Zeer goed draaiende pizzeria/pasta zaak met bewezen omzet
Zeer goed draaiende pizzeria/pasta zaak met bewezen omzet met een totale bruikbare binnen oppervlakte van (ca 125m²) + op de achterbouw een grote oprit van (ca 120m²), mits de nodige vergunningen bij de overheidsinstanties kan de oprit mogelijk vergund worden tot een terras. Eveneens is de oprit ook zeer praktisch om langs de achterbouw de leveringen aan huis te doen. Deze zaak heeft veel potentieel en uitbreidingsmogelijkheden. Algemene info: Zaak met een mooie en bewezen omzet. Huur/maand: 1.350,00€ + voorschotten van 150,00€/maand aan gemeenschappelijke kosten incl. waterverbruik. OV 2.159,45€/jaar Verkoop handelsfonds: VP 125.000,00€ In de week 4 vaste werkkrachten incl. uitbaters, in het weekend +2 chauffeurs. Online bestellingen via Takeaway, Deliveroo, Uber Eats. Openingsdagen MA-ZO vanaf 11.00u - 23.00u Indeling zaak: -Zaal, verkoopruimte, bar, aparte wc kamer, bakplaats, werkplaats, stockkamer, afwaskamer, personeelsruimte onder het afdakje, oprit. Inboedel en toestellen: Verisure alarm systeem toestellen aangekocht, indien gewenst enkel maandelijkse abonnement te betalen. 5x 4p tafels met 20 stoelen, binnen decoratie en kleine horeca spullen,1x toog, 1x kassa met lade, 1x hp pc met professionele kassa software, bon printer, 3x platte tv's in de zaal, 3x drankkoeler, 1x hoogwaardige pizza tunnel oven (merk Moretti Forni),1x pizza werkbank met marmeren blad met deeglades, erboven een saladette, 1 x hoogwaardige deegmachine (VANAL), 1x panini grill,1x salamander met 6 branders, 1x dubbele friteuse tafelmodel (merk Nys), 1x enkele friteuse tafelmodel,1x dubbele friteuse (merk GGM Gastro), 1x bain marie, 2x Kebab grills met telkens 4 branders, elektrisch kebab mes (Tandir), 6x inox tafels, 1 grote dampkap met afzuigsysteem, 1 kleine dampkap met afzuigsysteem, professionele gasfornuis met 6 pits, 1x pizza kaas rasp machine, 1x micro golf oven, 1 x staande diepvriezer, 2 x platte diepvriezers, 1x inox staande koelkast met 2 klapdeuren (merk Polar), en nog veel keukenspullen,... . 1x Coca cola drankkoeler in bruikleen. Voor een afspraak of meer info mag u het contactformulier invullen en versturen zodat we u zo snel mogelijk kunnen helpen. Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo en stedenbouwkundige info is in aanvraag.
Pizzeria
Pizzeria over te nemen met top locatie!! Hartje Antwerpen pal tegenover de rechtbank Pizzeria is kant en klaar geen renovatie werken/geen investering nodig Alle nodige vergunningen en papierwerk ook in orde! Wegens verhuis mag de pizzeria weg tegen een goed bod ( moet niet weg) neem gerust contact op via het contactformulier.
Genk - Pizzeria waar La Dolce Vita recht uit de oven komt
LIGGING Ben jij klaar om je Italiaanse droom waar te maken, in de gezellige Gieterijstraat in Genk, een levendige buurt met een mix van lokale bewoners en bezoekers? Deze goed bereikbare locatie ligt op een paar minuten van het centrum en geniet van een vaste klantenstroom. De straat ademt charme en is een gekende plek voor wie op zoek is naar authentieke culinaire adresjes. Parkeergelegenheid in de buurt maakt het ook ideaal voor afhaal. Hier wacht een unieke kans op jou: een kleinschalige, warme en authentieke pizzeria, waar de geur van verse pizza’s en pasta’s je meteen naar la bella Italia katapulteert. OMSCHRIJVING Deze charmante zaak – met 30 tot 40 zitplaatsen – is een gevestigde waarde, geliefd bij Italianen én levensgenieters uit de buurt. Hier komen mensen niet alleen voor het eten, maar ook voor de sfeer. De tafels vol lachende gezichten, het geluid van klinkende glazen en de gastvrije glimlach van Fabio, de échte Italiaan die je verwelkomt alsof je familie bent. De overname: - Een instapklare zaak met karakter en een authentiek interieur - Een trouw klantenbestand en uitstekende reputatie - Een sterke afhaalservice die mee de motor vormt van de zaak - De warme ziel van Italië, overgebracht in elke pizza en pasta Deze pizzeria is een stukje Italië in Limburg. Perfect voor wie de passie heeft voor de Italiaanse keuken en zin heeft in een nieuw avontuur, zonder van nul te moeten beginnen. Alles is er: de sfeer, de naam, de klanten, de geur van versgebakken pizza. Ben jij de nieuwe Fabio? Of breng je je eigen twist aan deze parel? Interesse of wil je eens langskomen (en meteen proeven)? Laat het ons weten, en wie weet begin jij binnenkort elke werkdag met het aansteken van de pizzaoven en een goede espresso.
Nieuwpoort - Pizzeria - Brasserie
Brasserie op topligging op de zeedijk Grote omzet 2 terrassen 1 zeedijk en 1 winkelstraat Vast team aangevuld met studenten en flexijobs Volumezaak Onmiddellijk beschikbaar Aandelenoverdracht Recent handelshuurcontract Meer info na contact
Antwerpen - broodjeszaak over te nemen
Succesvolle broodjeszaak over te nemen Goed draaiende broodjeszaak op een uitstekende locatie aan de quellinstraat 25 2018 Antwerpen,zijstraat keizerlei. Wij hebben onze vaste klantenkring . De zaak bestaat al meer dan 20 jaar. De zaak is volledig ingericht en instapklaar,inclusief professionele materiaal, verzorgde inrichting en alle nodige voorzieningen om onmiddellijk verder uit te baten. Bij de overname zijn er ook 2 elektrische bak fietsen voor de leveringen die wij dagelijks doen. Voor verdere info mag u mij altijd contacteren via het contactformulier.
Hoboken - Volledig vernieuwde bakkerij met woonst over te nemen – Veel potentieel!
Bent u op zoek naar een instapklare handelszaak met woonst en veel mogelijkheden? Dan is deze recent gerenoveerde bakkerij in Hoboken zeker een bezoek waard! De zaak bevindt zich op een toplocatie met veel passage, vlakbij meerdere scholen en achteraan een grote parking. In de buurt worden bovendien nieuwe appartementsgebouwen gebouwd, wat zorgt voor extra toekomstig cliënteel. Wat biedt dit pand? Volledig vernieuwde bakkerij Winkelruimte + keuken aan de inkom Groot achtergedeelte voor bakkerij/productie Geschikt voor bakkerij, broodjeszaak, snack, takeaway en andere voedingsconcepten Woonst inbegrepen met 4 slaapkamers Ruime tuin achteraan Veel mogelijkheden voor uitbreiding of eigen concept Overnameprijs: €85.000 (bespreekbaar) Huur volledig pand: €1.800/maand Ideale opportuniteit voor starters, zelfstandigen of gezinnen die wonen en werken willen combineren. Interesse of meer info? Neem gerust contact op via het contactformulier voor een bezichtiging
Antwerpen Topzaak – Koffie- en lunchbar met deliveryservice
Gevestigd op een zichtbare hoeklocatie, biedt deze stijlvolle koffie- en lunchzaak alles voor een succesvolle overname. Een gevestigde waarde in de buurt, met groeipotentieel voor ondernemers met ambitie. • 35 zitplaatsen binnen • Sterke omzetcijfers • Populaire deliveryservice inbegrepen • Openingsuren: Ma–Vr: 7u–16u | Zat: 8u–14u30 • Sluitingsdag: Zondag • Team 1 + 5 (+ 5 flexi's in het weekend) • Huur: €1.946,30/maand • Vraagprijs: €235.000 (bespreekbaar)
Zwijndrecht - Goed draaiende broodjeszaak bij Antwerpen
Over te nemen : goed draaiende broodjeszaak in Zwijndrecht bij Antwerpen . Deze zaak is gelegen in een drukke winkelstraat met veel passage midden in het centrum . Zij is een begrip op deze plaats daar zij sinds 2005 aanwezig is in het straatbeeld . Zij beschikt over een ruime verbruikzaal van ongeveer 110 m2 met een koeltoog en een 50 tal zitplaatsen . Uitleveringsronde naar scholen , ziekenhuis en verscheidene bedrijven met wagen Renault Capture Hybride die eventueel ook apart over te nemen is. Verder is er een geinstalleerde keuken met al het nodige materiaal waaronder een koelkast , diepvriescel , broodjesovens waaronder een combisteamer merk Rational I Combi Pro , afwasmachine , enz... , en een toilet met lavabo . Twee garages die dienst doen als bergplaats zijn inbegrepen in de huurprijs . Samengevat : zeer goede centrale locatie met veel passage en verscheidene winkels waaronder een supermarkt, bedrijven en scholen in de direkte buurt . Overname van het handelsfonds of de aandelen . De prijs die U ziet is voor de aandelen . De prijs voor het handelsfonds zal 65000 euro bedragen .
Wenduine - Charmante B&B-villa met 8 gastenkamers en parking vlakbij het strand
Welkom in Wenduine, waar de zeelucht nog écht naar vakantie ruikt en deze charmante villa klaarstaat om haar volgende verhaal te schrijven. Gelegen in de Oostlaan, op wandelafstand van het strand, combineert dit pand rust, ruimte en commerciële mogelijkheden op een manier die je niet elke dag tegenkomt. De villa beschikt over acht volwaardige gastenkamers, ideaal voor wie droomt van een B&B, gastenverblijf of kleinschalig hotelconcept aan zee. Binnenin heerst een warme, uitnodigende sfeer die gasten meteen doet vertragen — precies wat ze zoeken wanneer ze hun koffers uit de wagen halen en de zee al bijna kunnen horen. Extra troef? Een volwaardig restaurantgedeelte, perfect om gasten ’s ochtends te verwennen met een uitgebreid ontbijt of om extern publiek aan te trekken. Buiten wacht een mooi zongericht terras, waar lange zomeravonden quasi vanzelf ontstaan. Aperitiefje erbij, zon op het gezicht… u ziet het al voor zich. En dan is er nog die zeldzame luxe aan de kust: ruime parking voor maar liefst 9 wagens. Geen stress, geen zoektochten, geen discussies — gewoon parkeren en genieten. Onderschat dit niet: dit is goud waard in een badstad. Kort samengevat: Een karaktervolle villa, op een toplocatie aan zee, met sterke commerciële én emotionele meerwaarde. Zo’n eigendom koop je niet alleen met het hoofd, maar ook een beetje met het hart. En eerlijk? Dat voelt meestal juist. Benieuwd of dit pand past binnen uw plannen of ambities?