
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Berlaar - Brasserie over te nemen
Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV
Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.
Hoboken - Volledig vernieuwde bakkerij met woonst over te nemen – Veel potentieel!
Bent u op zoek naar een instapklare handelszaak met woonst en veel mogelijkheden? Dan is deze recent gerenoveerde bakkerij in Hoboken zeker een bezoek waard! De zaak bevindt zich op een toplocatie met veel passage, vlakbij meerdere scholen en achteraan een grote parking. In de buurt worden bovendien nieuwe appartementsgebouwen gebouwd, wat zorgt voor extra toekomstig cliënteel. Wat biedt dit pand? Volledig vernieuwde bakkerij Winkelruimte + keuken aan de inkom Groot achtergedeelte voor bakkerij/productie Geschikt voor bakkerij, broodjeszaak, snack, takeaway en andere voedingsconcepten Woonst inbegrepen met 4 slaapkamers Ruime tuin achteraan Veel mogelijkheden voor uitbreiding of eigen concept Overnameprijs: €85.000 (bespreekbaar) Huur volledig pand: €1.800/maand Ideale opportuniteit voor starters, zelfstandigen of gezinnen die wonen en werken willen combineren. Interesse of meer info? Neem gerust contact op via het contactformulier voor een bezichtiging
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken