
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Berlaar - Brasserie over te nemen
Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV
Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.
Zwijndrecht - Goed draaiende broodjeszaak bij Antwerpen
Over te nemen : goed draaiende broodjeszaak in Zwijndrecht bij Antwerpen . Deze zaak is gelegen in een drukke winkelstraat met veel passage midden in het centrum . Zij is een begrip op deze plaats daar zij sinds 2005 aanwezig is in het straatbeeld . Zij beschikt over een ruime verbruikzaal van ongeveer 110 m2 met een koeltoog en een 50 tal zitplaatsen . Uitleveringsronde naar scholen , ziekenhuis en verscheidene bedrijven met wagen Renault Capture Hybride die eventueel ook apart over te nemen is. Verder is er een geinstalleerde keuken met al het nodige materiaal waaronder een koelkast , diepvriescel , broodjesovens waaronder een combisteamer merk Rational I Combi Pro , afwasmachine , enz... , en een toilet met lavabo . Twee garages die dienst doen als bergplaats zijn inbegrepen in de huurprijs . Samengevat : zeer goede centrale locatie met veel passage en verscheidene winkels waaronder een supermarkt, bedrijven en scholen in de direkte buurt . Overname van het handelsfonds of de aandelen . De prijs die U ziet is voor de aandelen . De prijs voor het handelsfonds zal 65000 euro bedragen .
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken