
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Leuven - Café met woonst op absolute toplocatie aan de Grote Markt
Een unieke kans: Iconisch café – bekend als het oudste café van Leuven – mét woonst voor de uitbater, pal in het hart van de stad. Al generaties lang een vaste waarde in Leuven. Denk: de Grote Markt, front-row zicht op het indrukwekkende gotische stadhuis én de Sint-Pieterskerk. Zo’n decor krijg je nergens cadeau. Binnen is er plaats voor 55 gasten, en op het terras kunnen nog eens 24 bezoekers genieten van de constante passage en het uitzonderlijke uitzicht. Een echte publiekstrekker, zowel voor Leuvenaars als toeristen. De bovenverdiepingen zijn ingericht als woonst. Domiciliëring is verplicht: ideaal voor wie wonen en ondernemen wil combineren op één van de beste plekken van de stad. Het pand wordt gehuurd van Brouwerij Haacht, wat ook een afnameplicht met zich meebrengt. Zaken op deze locatie komen zelden vrij- laat staan een café met zo’n historiek en uitstraling. Voorwaarden: Overname van het handelsfonds. Maandelijkse huurprijs (inclusief woonst): minder dan €3.000. Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem gerust contact met ons op, we bezorgen je met plezier het volledige presentatiedossier.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenGanshoren - Gezellig dorpscafe - Handelshuur over te nemen (9 jaar maar jaarlijks opzegbaar )
Wij hebben dit Cafe overgenomen met 5 vrienden. Vandaag zijn we enkel open van woe tem zondag en vanaf 17:00. Toch zijn we bij de betere Estaminet / Palm cafés qua afname. We hebben het cliënteel verhoogd onder meer door comedy avonden te organiseren boven in het cafe, vergaderruimte te verhuren, dartstornooien,... We hebben een vast en trouw clienteel en zouden nu de zaak willen overgeven aan iemand die al zijn tijd erin kan steken (en het meer wil openhouden). Er is ook een koer vanachter die kan ingericht worden. Voor het cafe staat een terrasje wat plaats geeft aan een vijftal tafeltjes. We hebben net een nieuwe overeenkomst getekend met Palm die ingaat in oktober en dan jaarlijks opzegbaar is, met de zekerheid dat je het 9 jaar kan doen. Dit is uniek btw. Het idee is dat we ons vennootschap verkopen zodat je dit contract kan behouden. Het pand is eigendom van Palm / Swinkels NV
Leuven - 2 horeca zaken over te nemen
2 horeca zaken over te nemen 1 (dans) café 1 (dans) café met eetkaart Prijs apart/samen bespreekbaar Omzet +1.000.000€