
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Roeselare - Cafe-Danscafé-Loungebar over te nemen
Instapklaar café- danscafé over te nemen met woonst erboven Binnen plaats voor 100-150 personen, buiten een 80 personen Grote keuken met verkoop kleine tapas, dus een uitbreiding tot volwaardig restaurant of eetcafé is zeker mogelijk (vroeger zaten er 2 restaurants) Binnen en buiten volledig ingericht. Buiten bijna volledig te overdekken met automatische luifels met led verlichting in. Bestaat reeds 14 jaar en heeft een zeer goede naam in de regio met een bewezen omzet die nog vergroot kan worden indien men eten bijgeeft en/of dagen/uren meer open doet want nu slechts open op do-vr-zat Grote woonst erboven die nog maar recent ge-upgraded werd. Lage huur van €2400 voor een groot pand op 550m2 met woonst midden in het centrum van Roeselare. Ook hoort een jaarlijks betalende standplaats met Chalet Mojo op de kerstmarkt te Roeselare (met volledige inrichting) met zeer hoge omzet bij de overname. Over te nemen wegens nieuwe uitdaging . Zolang er geen kandidaat gevonden wordt, blijven de zaakvoerders natuurlijk met evenveel passie en goesting verder werken Prijs overeen te komen
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenMelsele - Café over te nemen
Beste potentiële overnemer, Twee jaar lang heb ik (Yani, 29) dit leuke en gezellige café uitgebaat in Melsele, samen met mijn Mami (Ines, 48). Wij hebben hier zeer leuke momenten beleefd, veel ervaringen opgedaan en veel bijgeleerd. Dit jaar word ik 30 en is het dus voor mij stilletjes aan tijd om een gezin te starten. Bovendien neemt mijn uit de hand gelopen hobby als DJ nu te veel tijd van mij in beslag om dit nog te combineer me het café, aangezien ik nog mijn vaste job heb als boekhouder. Deze drie activiteiten combineren en aan kinderen beginnen is net iets te veel. Dit is ook de rede waarom wij beslist hebben om er na de zomer mee te stoppen. Het café is dus over te nemen! Datum van overname en prijs zijn bespreekbaar. Troeven: - groot terras - feestzaal achterin - keuken - veel opbergruimte - rokersruimte buiten - dj booth - darts materiaal - schieting toernooien Voorwaarden: - huurprijs = 1300 euro per maand - vaste brouwer = Drankenhandel Van Eetvelde - overname van de overéénkomsten - overname roerende goederen (bespreekbaar) ° tafels en stoelen (binnen en buiten) ° terrasmeubels ° voorraad ° koelkasten / driepvries / ijsmachine / koffiemachine ° decoratie & merknaam ° social media Voor meer informatie, contacteer ons zeker via het contactformulier! Bedankt.