
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Volkscafé met groot terras en polyvalente zaal over te nemen in Laarne
Bent u op zoek naar een authentieke horecazaak? Dit gezellige bruine café is gelegen in een rustige straat in Laarne. Dit café staat gekend om zijn ongedwongen, huiselijke sfeer en is de uitvalsbasis voor diverse verenigingen (dartsclubs, biljart, fietsgroepen, ...). De zaak is volledig ingericht en alle aanwezige roerende goederen en toestellen zijn in volle eigendom. Troeven van de zaak: Capaciteit binnen: Meer dan 40 gezellige zitplaatsen. Prachtig terras: Ruimte voor ruim 100 personen Polyvalente zaal: Momenteel ingericht als populaire dartszaal, maar biedt diverse uitbreidingsmogelijkheden. Petanquebanen: Achteraan de zaak liggen twee grote petanquebanen. Mits een lichte opfrissing vormen deze een fantastische extra troef voor de zomermaanden. Instapklare keuken & berging: Een huiselijk ingerichte keuken, ideaal voor het serveren van snacks, uitgerust met o.a. een inductievuur, toaster, professionele Hobart-vaatwasser en voldoende koelingen. Daarnaast beschikt de zaak over een ruime koelcel. Woonst & commerciële voorwaarden: Lage vaste kosten: Een zéér aantrekkelijke maandelijkse huurprijs van slechts € 800. Mogelijkheid tot woonst: Er is een privégedeelte aanwezig dat kan dienen als woonst (let op: geen domicilie mogelijk). Financiële info & bezoek: Huurprijs: € 800 / maand Overnameprijs: Op aanvraag Voor meer informatie of een discreet bezoek, neem contact op
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenMelsele - Café over te nemen
Beste potentiële overnemer, Twee jaar lang heb ik (Yani, 29) dit leuke en gezellige café uitgebaat in Melsele, samen met mijn Mami (Ines, 48). Wij hebben hier zeer leuke momenten beleefd, veel ervaringen opgedaan en veel bijgeleerd. Dit jaar word ik 30 en is het dus voor mij stilletjes aan tijd om een gezin te starten. Bovendien neemt mijn uit de hand gelopen hobby als DJ nu te veel tijd van mij in beslag om dit nog te combineer me het café, aangezien ik nog mijn vaste job heb als boekhouder. Deze drie activiteiten combineren en aan kinderen beginnen is net iets te veel. Dit is ook de rede waarom wij beslist hebben om er na de zomer mee te stoppen. Het café is dus over te nemen! Datum van overname en prijs zijn bespreekbaar. Troeven: - groot terras - feestzaal achterin - keuken - veel opbergruimte - rokersruimte buiten - dj booth - darts materiaal - schieting toernooien Voorwaarden: - huurprijs = 1300 euro per maand - vaste brouwer = Drankenhandel Van Eetvelde - overname van de overéénkomsten - overname roerende goederen (bespreekbaar) ° tafels en stoelen (binnen en buiten) ° terrasmeubels ° voorraad ° koelkasten / driepvries / ijsmachine / koffiemachine ° decoratie & merknaam ° social media Voor meer informatie, contacteer ons zeker via het contactformulier! Bedankt.