
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit
Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.
Melsele - Café over te nemen
Beste potentiële overnemer, Twee jaar lang heb ik (Yani, 29) dit leuke en gezellige café uitgebaat in Melsele, samen met mijn Mami (Ines, 48). Wij hebben hier zeer leuke momenten beleefd, veel ervaringen opgedaan en veel bijgeleerd. Dit jaar word ik 30 en is het dus voor mij stilletjes aan tijd om een gezin te starten. Bovendien neemt mijn uit de hand gelopen hobby als DJ nu te veel tijd van mij in beslag om dit nog te combineer me het café, aangezien ik nog mijn vaste job heb als boekhouder. Deze drie activiteiten combineren en aan kinderen beginnen is net iets te veel. Dit is ook de rede waarom wij beslist hebben om er na de zomer mee te stoppen. Het café is dus over te nemen! Datum van overname en prijs zijn bespreekbaar. Troeven: - groot terras - feestzaal achterin - keuken - veel opbergruimte - rokersruimte buiten - dj booth - darts materiaal - schieting toernooien Voorwaarden: - huurprijs = 1300 euro per maand - vaste brouwer = Drankenhandel Van Eetvelde - overname van de overéénkomsten - overname roerende goederen (bespreekbaar) ° tafels en stoelen (binnen en buiten) ° terrasmeubels ° voorraad ° koelkasten / driepvries / ijsmachine / koffiemachine ° decoratie & merknaam ° social media Voor meer informatie, contacteer ons zeker via het contactformulier! Bedankt.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken