
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Boutersem - Cafetaria Gemeentelijke sporthal ter overname
Cafetaria met mooie cijfers, aantoonbaar. Gelegen aan het drukke sportcomplex te Boutersem. 100 zitplaatsen. Grote toog met 15 zitplaatsen. Mogelijkheid tot het organiseren van eigen activiteiten, feesten, evenementen. Ruime, volledig geïnstalleerde keuken voorzien van alle faciliteiten. Groot en zonnig terras met 100 zitplaatsen. Dagelijks meerdere sportactiviteiten in aansluitende sporthal, dus gegarandeerd cliënteel. De uitbating wordt verkocht, de eigendom van het pand is van de Gemeente Boutersem. Zeer aantrekkelijke huurprijs van 1.000 euro. Vrij van brouwer Eigen prijszetting Contract van uitbating op vraag te verkrijgen. Verdere info via het contactformulier
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenLeuven - Handel over te nemen – interessante opportuniteit
Omwille van een nieuwe professionele activiteit bied ik mijn goed draaiende handel ter overname aan. Dit is een mooie kans voor een gemotiveerde ondernemer die onmiddellijk wil starten. De overname kan eventueel inclusief machines gebeuren, wat een vlotte opstart mogelijk maakt. Prijs is bespreekbaar en wordt in onderling overleg bepaald. Beschikbaar vanaf 1 juli 2026. Voor meer informatie of een vrijblijvend gesprek, neem gerust contact op.