French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 100.000 - € 125.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

In de kijker
Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen

€ 60.000

Antwerpen, Deurne (Antwerpen)

Wegens een nieuwe professionele uitdaging wordt deze ruime brasserie in Deurne ter overname aangeboden. De keuken is volledig uitgerust. Volledig instapklaar en geschikt voor verschillende horecaconcepten. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000. Meer info op aanvraag.

Brasschaat - Gezellige horecazaak / tapasbar / sharefood

€ 66.000

Antwerpen, Brasschaat

Over te nemen : gezellige horecazaak / tapasbar / sharefood in Noord - Antwerpen . Deze zaak is gelegen op een drukke baan met veel verkeer in Brasschaat en beschikt over voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving . Zij bestaat uit een verbruikzaal van ongeveer 70 m² groot met een 45 tal zitplaatsen binnen , en een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 28 plaatsen . Een kleine maar volledig geïnstalleerde keuken met al de nodige toestellen in zeer goede staat , aparte toiletten voor dames en heren , een bergplaats en een kelder . Koffieautomaat is eigendom van de zaak . Mooie omzetcijfers maar nog meer is zeker mogelijk daar de zaak momenteel maar vier dagen open is in de week en dit enkel in de avond . Dus nog veel potentieel en groeimarge door de beperkte openingsuren . Ruim vast cliënteel , zeer goede reviews en zeker ook gekend voor zijn kwalitatieve en verse producten . Begeleiding is voorzien . De prijs die U ziet is voor de overname van de aandelen, de mogelijkheid bestaat ook om enkel het handelsfonds over te nemen . Zaak is schuldvrij . Brouwerij verbonden . Wegens Pensioen . Ideale zaak voor een koppel .

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken