
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (1)
- Bistro's (1)
- Brasseries (5)
- Broodjeszaken (1)
- Café's (5)
- Eetcafé's (2)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (5)
- Horeca - overige (6)
- Koffiebar (1)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (6)
- Pizzeria's - pastazaken (2)
- Restaurants (8)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (2)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (1)
Locatie
Prijs
Franchise
Gentbrugge - Eet- & Praatcafé met Woonst
Overname aangeboden : Horecazaak met woonst Unieke kans om een karaktervol Eet- & Praatcafé over te nemen op Toplocatie! Het Eet- & Praatcafé is een vaste waarde in de streek, gelegen op een hoek met zeer veel Passage & zichtbaarheid. Kenmerken : • 60 zitplaatsen binnen • 40 zitplaatsen terras • Gezellig interieur met veel karakter • Gekend in de buurt (60jaar bestaan) en vaste klantenkring • Volledig ingericht: zaal, keuken, toog ,terras, …, enz, … • Juke-Box, Muziek installatie, Tv …, enz • Extra Ruimte: Appartement volledig ingericht (Ruime Living, Slaapkamer, Badkamer, Ruime Zolder) • Opslagruimte: Ruime en droge Kelder Extra Troeven : * In December: Kerstconcert * In Januari: Nieuwjaarsreceptie Dekenij Gentbrugge • In maart: Marathon to Run • In Mei: O.H. Hemelvaart Kermis (5dagen van Donderdag tot Maandag) • Leefplein van Juni t.e.m. oktober (Take away Drank & Eten) • Gentbrugge Leeft (3dagen) Maand Augustus • Take-Away gans het jaar beschikbaar • Iedere 4de Zaterdag van de maand “Dinner- & Dance Avond" en dit van Augustus tot April • Iedere 2de Zondag Ontbijt/Brunch (Van November tot Maart) • Van April tot September 7d op 7d open en dit telkens vanaf 10u tot … • Toekomst: Kouterstraat wordt Fietsstraat (Aanleg fietsbrug – fietsroute Destelbergen/Gent) Parkeermogelijkheden: • Gentbruggeplein • Gentbruggekouter • Voldoende Fietsstallingen • Vanaf juli 2026 terug openbaar vervoer (Lijn 11) Praktische Info: • Nieuw Handelshuurcontract • Huurprijs: 1645€ (inbegr. Onroerende voorheffing + afstand van verhaal Brandverzekering) • EGW: 850€ p.m. • Beschikbaar vanaf 01 oktober 2026 • Overnameprijs: 45000 Interesse ? Dit is de gelegenheid om een gekend Eet- & Praatcafé met charme verder te zetten in een levendige buurt.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenGent - Ondernemer gezocht voor een succesvol fast casual foodconcept
Droom je ervan om je eigen horecazaak uit te baten met de ondersteuning van een bewezen formule? Dan is dit jouw kans. Voor een sterk groeiend fast casual restaurantconcept zijn we op zoek naar ambitieuze ondernemers die willen investeren in een succesvolle zaak met een onderscheidend aanbod en een moderne uitstraling. Als uitbater sta je in voor de dagelijkse werking van je vestiging, het aansturen van je team en het bieden van een uitstekende klantenervaring. Je kan rekenen op een uitgebreid opleidingstraject, professionele begeleiding en de ondersteuning van een ervaren franchiseorganisatie. Profiel Ondernemend en resultaatgericht Passie voor horeca en gastvrijheid Sterke people manager Klantgericht en kwaliteitsbewust Financieel verantwoordelijk en hands-on Ervaring in horeca of retail is mooi meegenomen, maar geen vereiste Waarom kiezen voor deze opportuniteit? Bewezen en groeiend concept Sterke merkondersteuning Opleiding en begeleiding van A tot Z Aantrekkelijk groeipotentieel Mogelijkheid om een eigen succesvolle horecazaak uit te bouwen Interesse? Vul het formulier in en we contacteren je snel!
Gent - Word ondernemer van een populair fast casual foodconcept
Wil je je eigen horecazaak uitbaten? Voor een succesvol fast casual restaurantconcept met mediterrane invloeden zoeken we een gedreven ondernemer om een bestaande vestiging over te nemen. Je stapt in een bewezen formule met een trouwe klantenbasis, professionele begeleiding en een sterk groeipotentieel. Jouw profiel Ondernemend en hands-on Klantgericht en commercieel ingesteld Sterke organisator Horeca-ervaring is een plus, geen must Interesse of meer weten? Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie!
Gent - Fast casual grillconcept van populair merk over te nemen
Klaar om de koning van de ribs te worden? Dit succesvolle grillconcept staat bekend om zijn authentieke smaken, kwaliteitsvlees en toegankelijke formule. Een sterk merk binnen de Belgische fast casual markt, ideaal voor ondernemers die houden van karakter, eenvoud en resultaat. Troeven: ✅ Bewezen rendabel concept met vaste klantenkring ✅ Volledig uitgeruste keuken – klaar voor onmiddellijke overname ✅ Krachtige branding en marketingondersteuning vanuit franchise ✅ Compacte werking met lage personeelskost ✅ Strategische ligging met veel passage en take-away potentieel Meer informatie of interesse gewekt? Contacteer ons via onderstaand contactformulier.
Gent - Ondernemen met uniek concept? Bouw je eigen Mediterraanse foodspot
Fan van comfort food met een frisse twist? Voor een snelgroeiend Mediterraans streetfoodconcept zoeken we een ondernemer die zin heeft om een eigen zaak uit te bouwen met karakter én volume. ✅Simpele werking, ideaal voor take-away & delivery ✅Branding, recepten en marketing staan klaar ✅Ondersteuning bij opstart en verdere groei ✅Geen horeca-ervaring nodig, wel energie en ambitie Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel met meer info!
Gent - Droom je van een eigen zaak? Fastfood franchise-opportuniteit
Voor een sterk en bewezen fastfoodconcept zijn wij op zoek naar een gemotiveerde franchisenemer die een bestaande of nieuwe vestiging wil uitbaten binnen een professioneel omkaderd franchiseverhaal. Het concept heeft een sterke marktpositie, hoge naamsbekendheid en een duidelijke focus op kwaliteit, snelheid en rendement. Wat u mag verwachten: ✅Bewezen franchiseconcept binnen de Belgische markt ✅Volledige ondersteuning bij opstart en uitbating ✅Marketing, knowhow en operationele begeleiding ✅Duidelijke processen en schaalbaar businessmodel ✅Ideaal voor starters én ervaren ondernemers Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!
Gent - Overname van hip eetcafé
Overname van hip eetcafé in Gent Dit is een karaktervolle en instapklare horecazaak op een toplocatie in het Gentse, vlak bij de Boekentoren, tussen Sint-Pietersplein en de Vooruit. De zaak heeft zich de voorbije jaren sterk gepositioneerd als een populaire plek voor brunch, lunch, koffie en informele diners, met een vaste stroom aan studenten, locals en bezoekers. Wat ze écht uniek maakt, is de sfeer. Gasten omschrijven het als eten “bij een coole oma”, in een interieur dat doet denken aan een eigenzinnige woonkamer uit de jaren 70. De huidige kaart sluit daar perfect bij aan: herkenbare comfortgerechten met een moderne twist, geserveerd in een toegankelijke setting zonder de formaliteit van een klassiek restaurant. Dit is natuurlijk in te vullen naar wens & hoeft net als het concept niet behouden te blijven. Daarnaast staat het bekend als een plek waar beleving centraal staat, met regelmatig georganiseerde activiteiten en privé-events zoals workshops, optredens en feestmomenten. Bij mooi weer komt de zaak extra tot leven dankzij de terrassen, met als absolute troef het zonnige terras achteraan – een gegeerde plek in de stad. Troeven van de zaak: ±80 zitplaatsen binnen ±60 zitplaatsen buiten (voor- én achteraan, inclusief zonnig terras achteraan) Volledig professioneel uitgeruste industriële keuken (o.a. oven, TurboChef, koelcel) Efficiënte indeling met keuken op de benedenverdieping Vloerverwarming en zonnepanelen Vrij van brouwer (geen afnameverplichtingen) Parkeermogelijkheden in de directe omgeving (o.a. Sint-Pietersplein) Deze zaak combineert een sterke ligging, een herkenbaar en geliefd concept en een unieke sfeer die moeilijk te kopiëren is – een zaak met onmiddellijke uitstraling én groeipotentieel. Huurprijs: €3.200/maand Overnameprijs: op aanvraag Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.