French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Schoten - Gezellige horecazaak / tapasbar / sharefood in Noord - Antwerpen

€ 66.000

Antwerpen, Schoten

Over te nemen : gezellige horecazaak / tapasbar / sharefood in Noord - Antwerpen . Deze zaak is gelegen op een drukke baan met veel verkeer in de regio Schoten en beschikt over voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving . Zij bestaat uit een verbruikzaal van ongeveer 70 m² groot met een 45 tal zitplaatsen binnen , en een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 28 plaatsen . Een kleine maar volledig geïnstalleerde keuken met al de nodige toestellen in zeer goede staat , aparte toiletten voor dames en heren , een bergplaats en een kelder . Koffieautomaat is eigendom van de zaak . Mooie omzetcijfers maar nog meer is zeker mogelijk daar de zaak momenteel maar vier dagen open is in de week en dit enkel in de avond . Dus nog veel potentieel en groeimarge door de beperkte openingsuren . Ruim vast cliënteel , zeer goede reviews en zeker ook gekend voor zijn kwalitatieve en verse producten . Begeleiding is voorzien . De prijs die U ziet is voor de overname van de aandelen, de mogelijkheid bestaat ook om enkel het handelsfonds over te nemen . Zaak is schuldvrij . Brouwerij verbonden . Ideale zaak voor een koppel .

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken