
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Instapklaar restaurant op toplocatie in Haasrode (Leuven)
Restaurant ter overname op een uitstekende locatie in Haasrode (Leuven). Deze gevestigde horecazaak beschikt over ongeveer 110 zitplaatsen (70 binnen en 40 op het terras) en een ruime privéparking voor ongeveer 35 voertuigen. Dankzij de professionele keuken en de bestaande infrastructuur is de zaak onmiddellijk operationeel en geschikt voor diverse horecaconcepten. Belangrijkste troeven: • 110 zitplaatsen (70 binnen + 40 terras) • Privéparking voor ongeveer 35 voertuigen • Volledig ingerichte professionele keuken • Instapklaar en onmiddellijk operationeel • Huurprijs slechts €2.500 per maand • Trouwe klantenbasis • Geschikt voor verschillende horecaconcepten (restaurant, brasserie, bistro, Italiaans, burgerzaak, pizzeria, Aziatisch concept, enz.) Deze overname biedt een uitstekende kans voor ondernemers die een bestaande horecazaak willen verderzetten of een nieuw concept wensen te ontwikkelen op een sterke locatie nabij Leuven.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenInstapklaar horeca-pand op super ligging op de Oude Markt te Leuven
Unieke opportuniteit om een volledig ingericht horecapand over te nemen op de Oude Markt, één van de meest bezochte horecalocaties van Leuven. Dankzij de centrale ligging geniet de zaak dagelijks van een grote passage van studenten, bewoners en toeristen. Het handelsfonds omvat een volledig uitgeruste keuken, een ruime verbruikszaal met ongeveer 50 zitplaatsen binnen en een zonnig terras met meer dan 50 zitplaatsen. De zaak beschikt over alle nodige voorzieningen om onmiddellijk van start te gaan en is geschikt voor uiteenlopende horecaconcepten zoals burgers, pizza, streetfood, Aziatische keuken, lunchbar, koffiebar of een eigen restaurantconcept. Belangrijkste troeven: Topligging op de Oude Markt - Meer dan 100 zitplaatsen (binnen en terras) - Vrij van brouwer - Volledig ingerichte keuken inbegrepen - Actieve afhaal- en leveringsmogelijkheden - Instapklaar en onmiddellijk beschikbaar - Geschikt voor diverse horecaconcepten Meer informatie beschikbaar op aanvraag.
Boutersem - Cafetaria Gemeentelijke sporthal ter overname
Cafetaria met mooie cijfers, aantoonbaar. Gelegen aan het drukke sportcomplex te Boutersem. 100 zitplaatsen. Grote toog met 15 zitplaatsen. Mogelijkheid tot het organiseren van eigen activiteiten, feesten, evenementen. Ruime, volledig geïnstalleerde keuken voorzien van alle faciliteiten. Groot en zonnig terras met 100 zitplaatsen. Dagelijks meerdere sportactiviteiten in aansluitende sporthal, dus gegarandeerd cliënteel. De uitbating wordt verkocht, de eigendom van het pand is van de Gemeente Boutersem. Zeer aantrekkelijke huurprijs van 1.000 euro. Vrij van brouwer Eigen prijszetting Contract van uitbating op vraag te verkrijgen. Verdere info via het contactformulier