
Koffiebar
Kom van een stoere espresso of heerlijk zachte cappuccino genieten in een van onze over te nemen koffiezaken. Overnameweb biedt je een uitgebreide keuze.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Investeringsopportuniteit: 4-sterren businesshotel met vastgoed in Brusselse rand
Ter overname aangeboden: een 4-sterren businesshotel in de Brusselse rand. Het hotel beschikt over circa 40-50 kamers, vergaderfaciliteiten en parkeermogelijkheden en richt zich zowel op B2B als B2C. De onderneming werd de afgelopen periode operationeel en commercieel verder geprofessionaliseerd. Onder meer de hotelsoftware, revenue management, distributiekanalen en interne processen werden geoptimaliseerd. Er is een solide operationele basis aanwezig, met bijkomend groeipotentieel via verdere optimalisatie van bezettingsgraad en kamerprijzen, corporate sales, meetings & events en aanvullende dienstverlening. Voor de transactiestructuur zijn verschillende formules bespreekbaar, afhankelijk van het profiel van de kandidaat. Zowel een overname van vastgoed en exploitatie, een overname van de hoteluitbating, als een langetermijnhuur van het hotelvastgoed in combinatie met de exploitatie behoren tot de mogelijkheden. Hierdoor is de opportuniteit geschikt voor zowel een hoteloperator of owner-operator als voor een investeerder of family office. Verdere informatie, financiële gegevens, transactiestructuur en exacte locatie worden uitsluitend verstrekt aan gekwalificeerde kandidaten na eerste screening en onder NDA.
Authentiek & charmant familiehotel met zicht op Groene Meersen
HOTEL ZEDELGEM MET ZICHT OP DE GROENE MEERSEN Dit authentiek en charmant familiaal '3-sterren' hotel wordt reeds 30j succesvol gerund op een topligging, op slechts 15 min van Brugge Centrum met zicht op de Groene Meersen. INDELING: Onroerend goed bestaat uit: - Inkom met royale traphall en receptie/bureel - 10 hotelkamers (uitbreiding mogelijk) - Ontbijtruimte (30m2) met open haard - Keuken (30m2) - Zuidgericht terras (+/- 75m2) - Zwembad met poolhouse en terras - Gelagzaal/feestzaal (130m2 - meetingruimte - berging) - 14 gastentoiletten - Wasruimte - Parking (circa 10pl) TROEVEN: - Volledig geïnstalleerd en instapklaar - Succesvolle exploïtatie - Uitzonderlijke ligging Bent u geïnteresseerd in dit uitzonderlijk commercieel vastgoed te Brugge? Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken