
Koffieshops - lunchrooms - eethuizen
Kom van een stoere espresso of heerlijk zachte cappuccino genieten in een van onze over te nemen koffiezaken. Overnameweb biedt je een uitgebreide keuze.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Succesvolle Belgische Frituur aan de Costa Blanca Direct Rendement
Winstgevende Belgische Frituur te Koop aan de Costa Blanca Slechts 100 Meter van het Strand Bent u op zoek naar een rendabele horecazaak in Spanje? Deze volledig ingerichte Belgische frituur ligt op een toplocatie, op slechts 100 meter van het strand, en beschikt over een vaste klantenkring van zowel toeristen als lokale bewoners. De onderneming is volledig instapklaar en wordt compleet overgedragen inclusief inventaris en professionele keukenapparatuur. Dankzij de uitstekende ligging en bewezen omzet kunt u direct starten en vanaf dag één inkomsten genereren. Slechts 100 meter van het strand. Instapklaar en volledig ingericht. Vaste klantenkring. Goede omzet en groeipotentieel. Geschikt voor een ondernemer, echtpaar of investeerder. Overname inclusief complete inventaris. Een unieke kans om succesvol te ondernemen én te genieten van het leven aan de Costa Blanca. Financiële informatie op aanvraag.
Sint-Kruis Brugge - Overname instapklare Ontbijt- Lunchzaak en Tea-room met TERRAS
Instapklare Ontbijt- Lunchzaak & Tea-room met TERRAS op een uitstekende ligging in het centrum van Sint-Kruis Brugge. Deze interessante zaak is ideaal voor uitbating door een koppel! Troeven: + Bewezen omzet! + Afgewerkt en ingericht met duurzame materialen! + Kindvriendelijk! + De huidige uitbaters zijn, indien gewenst, bereid de nieuwe uitbaters te begeleiden en zo een warme overdracht te faciliteren en de continuïteit van de zaak te waarborgen! Deze overname is gekoppeld aan de aankoop van het handelspand. Er is tevens de mogelijkheid tot aankoop van een appartement op de eerste verdieping! Omvat een gelagzaal + bar met een capaciteit van 32 personen, keuken, kelderverdieping, dames- en herentoiletten, een terras met een capaciteit van 30 personen en een kleine bergruimte. Op het terras is ook een trampoline aanwezig voor de kids. #slimondernemen #sintkruis #brugge #horeca
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken