
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Lier - Zelfstandige uitbater voor restaurant in stijlvol stadshotel
Een stijlvol stadshotel met historisch karakter in het centrum van Lier zoekt een zelfstandige horeca-uitbater voor het restaurant (momenteel enkel ontbijtfunctie). Dit stadshotel is gelegen in het historische centrum van Lier, op wandelafstand van de Grote Markt. Het hotel telt 23 kamers en richt zich op zowel toeristen als zakelijke gasten, met een duidelijke focus op kwaliteit, rust en gastvrijheid. Het restaurant maakt integraal deel uit van het hotel en wordt momenteel gebruikt als ontbijtruimte voor hotelgasten. De hoteluitbating wenst deze ruimte opnieuw actief te laten exploiteren als volwaardig restaurant, uitgebaat door een zelfstandige partner. Het restaurant beschikt over een aangename binnenruimte met een capaciteit van ongeveer 50 couverts en is toegankelijk via een aparte ingang, los van de hotelreceptie. De locatie bevindt zich op een zichtbare hoek met hoge autopassage en een constante stroom van voetgangers, wat zorgt voor een sterke visibiliteit en bereikbaarheid. De keuken is professioneel ingericht en onmiddellijk operationeel, waardoor een snelle opstart mogelijk is zonder bijkomende investeringen. Het restaurant richt zich zowel op hotelgasten als extern cliënteel en biedt reëel potentieel voor een duurzame en stabiele uitbating. Deze opportuniteit is ideaal voor een uitbater die een eigen restaurantconcept wil uitbouwen binnen een kwaliteitsvol hotelkader, met ruimte voor samenwerking en langetermijnvisie. Profiel De ideale kandidaat is een ervaren en gemotiveerde zelfstandige horeca-uitbater, eventueel als complementair duo (keuken/zaal), met zin voor kwaliteit en structuur. Je beschikt over: • aantoonbare ervaring in de horecasector • kennis van de dagelijkse restaurantuitbating • organisatorische vaardigheden (planning, reservaties, personeel, voorraad) • inzicht in en naleving van FAVV- en HACCP-reglementering • een professionele, gastvrije en correcte houding • een goede beheersing van het Nederlands (andere talen zijn een plus) Je begrijpt het evenwicht tussen hotelwerking en externe restaurantbezoekers en bent in staat om een stabiele, kwaliteitsvolle werking uit te bouwen met een efficiënte personeelsbezetting.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenAartselaar - Restaurant op toplocatie in het centrum
Over te nemen : horecazaak / restaurant op prachtige locatie midden in de dorpskern en winkelstraat te Aartselaar . Zeer gekende en momenteel Turks restaurant . Deze zaak beschikt over een ruime en gezellige zaal van ongeveer 95 m2 groot met een open keuken en een 36 tal zitplaatsen ( meer is mogelijk ) Verder een geïnstalleerde keuken / afwaskeuken met inox koelkast , dubbele inox koelkast en diepvriezer . Alle materiaal en inrichting is volledig in orde en niet ouder dan 1 jaar . Aparte toiletten voor dames en heren en nog een kleine bergplaats . Deze zaak is maar beperkt open : drie dagen in de week gesloten en donderdag t/m zondag enkel in de avond open , niets belet om meer dagen open te doen. Overname van het handelsfonds , vrij van brouwerij ! Wegens ernstige gezondheidsredenen .