French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Aartselaar - Restaurant op toplocatie in het centrum

€ 49.000

Antwerpen, Aartselaar

Over te nemen : horecazaak / restaurant op prachtige locatie midden in de dorpskern en winkelstraat te Aartselaar . Zeer gekende en momenteel Turks restaurant . Deze zaak beschikt over een ruime en gezellige zaal van ongeveer 95 m2 groot met een open keuken en een 36 tal zitplaatsen ( meer is mogelijk ) Verder een geïnstalleerde keuken / afwaskeuken met inox koelkast , dubbele inox koelkast en diepvriezer . Alle materiaal en inrichting is volledig in orde en niet ouder dan 1 jaar . Aparte toiletten voor dames en heren en nog een kleine bergplaats . Deze zaak is maar beperkt open : drie dagen in de week gesloten en donderdag t/m zondag enkel in de avond open , niets belet om meer dagen open te doen. Overname van het handelsfonds , vrij van brouwerij ! Wegens ernstige gezondheidsredenen .

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken