French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Antwerpen - Sfeervolle lunchzaak met gezellige vibe

€ 95.000

Antwerpen, Wilrijk (Antwerpen)

Een leuke, bloeiende en gezellige lunchbar waar iedereen zich direct thuis voelt. Vast cliënteel opgebouwd, take out en catering voor bedrijven en privé Volledig ingerichte en hippe zaak met een professionele open keuken. Gelegen vlakbij een winkelcentrum en bedrijven. Er zijn 25 zitplaatsen, alsook een leuk klein zuiderterras.

Knokke - Overname zeer gekend Restaurant met Terras en uniek uitzicht

€ 450.000 - € 500.000

West-Vlaanderen, Knokke

Dit ruim en instapklaar restaurant met terras heeft een commerciele topligging in het hartje van Knokke Le Zoute met een uniek en panoramisch zicht op Place m’as-tu vu, een winkelstraat en de kust. Deze zeer gekende zaak heeft reeds 18 jaar dezelfde uitbaters en is bovendien vrij van brouwer ! Omvat een ruim terras op het gelijkvloers met plaats voor ca. 42 personen en een gelagzaal op de eerste verdieping met een oppervlakte van ca. 110 m², inclusief bar met aanpalende keuken en afwasruimte, toiletten, bergruimte en woonkamer. Verder zijn er nog 2 kelders met ruime opbergruimte. Indicatie omzet : > 500.000 € Indicatie overnameprijs > 400.000 €

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Sijsele - Overname instapklare Ontbijt- en Lunchzaak met ruim TERRAS

€ 75.000 - € 100.000

West-Vlaanderen, Sijsele

Instapklare Ontbijt- en lunchzaak met ruim TERRAS op een interessante en commerciele ligging in de dorpskern van Sijsele Damme. + Instapklaar! + Trendy kwalitatieve inrichting met duurzame materialen! + Vast clienteel! + Origineel concept! + Mogelijkheid tot bijhuren garage! Zaak over te nemen wegens familiale redenen! Omvat een gelagzaal met comptoir met een capaciteit van 28 personen, een ruim terras achteraan met een capaciteit van 45 personen, zeer ruime ingerichte keuken, stockageruimte en toiletten #slimondernemen #sijsele #damme #ontbijt #brunch

French restaurant scene with menu board
Sector afbeelding
Knokke - Restaurant Tea Room

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Knokke

Restaurant Tea Room op topligging toeristisch centrum Knokke Uitstekende naambekendheid. Zeer grote capaciteit in zaal en terras. Zeer goede ligging.