French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Pizzeria Legacy Pizza ter overname – Instapklare horecazaak te Mechelen (Centrum)

€ 60.000

Antwerpen, Mechelen

Bent u op zoek naar een volledig uitgeruste horecazaak die onmiddellijk operationeel is? Dan is deze moderne pizzeria een uitstekende opportuniteit. Deze zaak werd recent vernieuwd en beschikt over een strak en eigentijds interieur. De professionele keuken is volledig ingericht met kwalitatieve horecatoestellen, waardoor u zonder grote investeringen onmiddellijk van start kunt gaan. Dankzij de efficiënte indeling is de zaak perfect geschikt voor een pizzeria, takeaway, grillzaak, kebab, pasta- of ander horecaconcept. Troeven van de zaak Volledig instapklaar Moderne en verzorgde inrichting Professionele inox keuken Grote transportband pizzaoven Professioneel gasfornuis met meerdere branders Koelwerkbanken en gekoelde werktafels Meerdere professionele koelkasten en koelvitrines Verzorgde toonbank met kassaruimte Ruime werk- en opslagruimte Aparte sanitaire voorzieningen Gelegen op een goed bereikbare locatie met veel passage Geschikt voor zowel afhaal als levering De zaak is ideaal voor ondernemers die onmiddellijk willen starten zonder maandenlange verbouwingen of hoge opstartkosten. Alle basisinfrastructuur is aanwezig om snel operationeel te zijn. Overname omvat onder andere: Professionele pizzaoven Gasfornuis Inox werktafels Koelwerkbanken Professionele koelkasten Toonbank Diverse horecatoestellen en keukeninrichting Deze horecazaak biedt een uitstekende basis voor zowel een startende ondernemer als een ervaren horeca-uitbater die zijn activiteiten wil uitbreiden.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Polyvalent horeca zaak (restaurant , takeaway)

€ 45.000

Antwerpen, Mechelen

Zaak op de 2 niveau’s met groot terras In hartje van Mechelen

Mechelen - Overname handelsfonds - Top Horecazaak

€ 380.000

Antwerpen, Mechelen

Discreet over te nemen: gerenommeerd restaurant met buitenruimte in centrum Mechelen Wegens privéredenen van de uitbater zijn wij op zoek naar een geschikte overnemer voor een gerenommeerd en kwalitatief restaurant op een toplocatie in het centrum van Mechelen. Deze zaak is reeds enkele jaren een gevestigde waarde en draait vandaag op volle toeren, met een stabiele omzet en een sterke klantenbasis. Het restaurant is stijlvol, warm en gezellig ingericht en beschikt over ongeveer 45 couverts, een aangename buitenruimte – een absolute meerwaarde voor zowel lunch als diner en een sterke troef in het seizoen. De overname omvat een volledig instapklare inrichting, zowel voor het interieur als de keuken. Alles is met smaak ingericht en professioneel uitgerust, waardoor een nieuwe uitbater onmiddellijk kan starten zonder grote bijkomende investeringen. Bovendien is de zaak makkelijk bereikbaar voor leveranciers, wat het dagelijks operationeel beheer extra efficiënt maakt. Huurprijs: €4.900/maand. Deze overname is ideaal voor een professionele horeca-uitbater, chef of investeerder die op zoek is naar een rendabele zaak met uitstraling, waar kwaliteit en sfeer centraal staan. ???? Meer informatie (incl. financiële cijfers) wordt enkel verstrekt na contactname en onder discretie.

Regio Mechelen - Gezellig restaurant met mogelijkheid tot woonst over te nemen

€ 250.000

Antwerpen, Mechelen

Over te nemen : gezellig restaurant met mogelijkheid tot woonst in de regio Mechelen . Deze zaak is gelegen op een drukke baan . Momenteel zuiderse keuken maar alles is hier mogelijk . Eigen parking voor een 10 tal wagens en voldoende parkeergelegenheid in de buurt . Zij beschikt over een aangename verbruikzaal met bedieningstoog en 42 couverts en een ruim terras nogmaals goed voor een 60 tal zitplaatsen Twee naast elkaar gelegen prachtig geinstalleerde keukens met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer Rational en een koel - en diepvriescel .. Verder aparte toiletten dames en heren en een berging . Koffieautomaat is eigendom van de zaak . Vrij van brouwerij ! De ruime woonst omvat een living , open keuken , badkamer en vijf slaapkamers. Deze zaak is momenteel enkel open in de avond met uitzondering van zondag en heeft één sluitingsdag . Mooie zaak op goede locatie en met mooie omzetcijfers . Overname van de aandelen .