French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding In de kijker
BUITENKANS!

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Regio Lier, Berlaar, Heist 900K per jaar nu over te nemen aan SPOTPRIJS!!

In de kijker
Italiaans restaurant over te nemen

€ 40.000

Oost-Vlaanderen, Berlare

NIEUWE VOORWAARDEN!!! Berlare, gelegen recht tegenover het cultureel centrum (elk week evenementen van 400 personen in cultureel centrum) 9290 Berlare. Deze goed draaiende avond restaurant beschikt over een trouw en vast cliënteel. Professionele keuken met aparte afwasruimte. Afzonderlijke pizzaruimte, deze is volledig geïnstalleerd met nieuw materiaal met elektrische oven en aangepaste koeling. In de overname is ook een Smart voor het leveren van pizza’s. Grote tuin met BBQ en koelcel. Zitplaatsen binnen 48 + terras vooraan 20 Zitplaatsen in de tuin 80 Woonst met 2 slaapkamers De nieuwe voorwaarden zijn zonder decoratie(iedereen heeft zijn eigen smaak) en zonder dessertfrigo. 0vername 40 000€

In de kijker
Hasselt - Te koop - succesvol horecaconcept

€ 18.000

Limburg, Hasselt

Te Koop: Succesvol horecaconcept in het hart van Hasselt Wegens de uitbating van andere horecazaken en tijdsgebrek bieden wij onze succesvolle zaak te koop aan. Toplocatie: Aldestraat, 3500 Hasselt ⭐ Sterke en gevestigde naam met uitstekende reputatie in Hasselt Bewezen omzet: €35.000 tot €45.000 per maand (laatste 8 maanden aantoonbaar) Groot groeipotentieel: momenteel enkel pasta’s op de kaart, met veel uitbreidingsmogelijkheden Wat is inbegrepen? ✔️ Volledige vennootschap ✔️ Handelsnaam ✔️ Alle recepten ✔️ Complete en stijlvolle inboedel ✔️ Alle vergunningen volledig in orde ✔️ Instapklare zaak, tiptop onderhouden Capaciteit 49 zitplaatsen binnen ☀️ 25 zitplaatsen op het terras Personeelsbehoefte Zeer efficiënt concept dat perfect kan draaien met slechts: 1 persoon in de keuken 1 persoon in de zaal Handelspand Zeer gunstige huurprijs van slechts €3.000 per maand, uitzonderlijk voor een toplocatie in het centrum van Hasselt. Een unieke kans om een rendabele horecazaak met sterke naamsbekendheid over te nemen. Enkel voor snelle en serieuze beslissers. Contacteer ons via het contactformulier.

Knokke - Overname zeer gekend Restaurant met Terras en uniek uitzicht

€ 450.000 - € 500.000

West-Vlaanderen, Knokke

Dit ruim en instapklaar restaurant met terras heeft een commerciele topligging in het hartje van Knokke Le Zoute met een uniek en panoramisch zicht op Place m’as-tu vu, een winkelstraat en de kust. Deze zeer gekende zaak heeft reeds 18 jaar dezelfde uitbaters en is bovendien vrij van brouwer ! Omvat een ruim terras op het gelijkvloers met plaats voor ca. 42 personen en een gelagzaal op de eerste verdieping met een oppervlakte van ca. 110 m², inclusief bar met aanpalende keuken en afwasruimte, toiletten, bergruimte en woonkamer. Verder zijn er nog 2 kelders met ruime opbergruimte. Indicatie omzet : > 500.000 € Indicatie overnameprijs > 400.000 €

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
French restaurant scene with menu board
Sector afbeelding
Knokke - Restaurant Tea Room

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Knokke

Restaurant Tea Room op topligging toeristisch centrum Knokke Uitstekende naambekendheid. Zeer grote capaciteit in zaal en terras. Zeer goede ligging.