Wij zijn op zoek naar een enthousiaste ondernemer voor de overname van onze uiterst goed draaiende en rendabele dagbladhandel in de Honzebroekstraat te Roeselare.
Naast de klassieke producten zoals kranten, tijdschriften, rookwaren, Lotto en wenskaarten, kan je bij ons ook terecht voor lokale producten zoals honing, chocolade, koffie en nog veel meer. Bovendien zijn wij een officieel Postpunt.
Graag laten wij onze zaak over vanaf 1 mei 2026. Naast het klantenbestand neemt u dan ook essentiële zaken over zoals het meubilair, koelkast, kassasysteem, PC en veel meer.
Onze winkel is gelegen op een uitstekende locatie in Roeselare in het hart van enkele bestaande woonwijken en nieuwe woongelegenheden in aanbouw.
Op dit ogenblik wordt het pand gehuurd. Er is mogelijkheid tot aankoop waarbij het éénslaapkamerappartement boven de winkelruimte mogelijkheid biedt om er te gaan wonen en/of extra inkomsten te genereren uit verhuring. Een eventuele huur- of aankoopovereenkomst dient onderhandeld te worden met de huidige eigenaar van het pand.
Het aanbod op overname wordt uiterlijk 8 maart 2026 afgesloten. GRIJP UW KANS voor dit mooie aanbod !!!
Bij interesse gaan wij graag met u discreet in overleg over de overnameprijs