
Detail en groothandel - voeding
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in Detail- en groothandel voeding? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de sector Detail- en groothandel voeding.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Oost-Vlaanderen en Brussel - Overname Broodkraam op de Markt - na een carrière van 42 jaar
Na een mooie carrière van 42 jaar bied ik, op 60-jarige leeftijd, mijn volledig uitgerust broodkraam ter overname aan. Het betreft een professionele en goed draaiende markthandel met een grote oplegger, volledig ingericht voor de verkoop van vers brood en banket op de markt. In het broodkraam bevinden zich 2 ovens waarmee ter plaatse koffiekoeken, pistolets en klein gebak kunnen worden afgebakken. Dit zorgt dagelijks voor verse producten en een aantrekkelijke geurbeleving voor de klanten. De overname omvat 6 wekelijkse markten: - zaterdag Aalst - hoekplaats 18m - zondag Jette - hoekplaats 18m - maandag Dendermonde - 16m - dinsdag Ninove - 18m - woensdag Lokeren - 10m - donderdag Sint-Niklaas: hoekplaats 18m Bij voorkeur wordt alles in één keer overgenomen, zodat de activiteit onmiddellijk verdergezet kan worden. Afzonderlijke overname van de oplegger of van bepaalde marktplaatsen is echter eveneens bespreekbaar. Indien gewenst kan er ook opleiding en begeleiding voorzien worden, zodat de overnemer vlot kan starten en vertrouwd raakt met de werking van de markthandel. Voor meer informatie of een vrijblijvend gesprek kan u contact opnemen via het contactformulier.
Regio Houtland / Oost-Vlaanderen - Assenede - Word zelfstandige uitbater bij Carrefour Express (Nieuw project)
Trendy buurtwinkel in Assenede/ Oost-Vlaanderen (voor meer info -> neem zeker contact met ons op!) In het kader van een uitbreidingsproject op de Belgische markt opent Carrefour Belgium deze winkel en zoekt hiervoor nieuwe franchisenemers. Je populaire Carrefour buurtwinkel express ligt vlak bij een woon- of werkzone. Dankzij de uitgebreide openingsuren kunnen klanten gemakkelijk bij jou terecht. Ons nieuwe concept is op een praktische manier georganiseerd en geeft een oplossing voor elke maaltijd op gelijk welk moment van de dag, een volledig aanbod versproducten en een specifiek assortiment van Carrefour producten en van de grote merken. Kiezen voor een eigen Carrefour, dat is kiezen voor een zekere toekomst. Droom je er al langer van om je eigen baas te zijn, maar heb je nooit de sprong gewaagd? Ben jij een ondernemer in hart en ziel en werk je het liefst dicht bij huis? Open nu je eigen Carrefour-filiaal en kies voor een sterk merk in een stabiele sector. Carrefour is op zoek naar zelfstandige uitbater (franchise-partner) voor zijn nieuw te creëren winkel Carrefour Express in Assenede. Hoe ziet je dag eruit? Als franchisenemer baat je een supermarkt of een buurtwinkel uit onder de vlag van Carrefour Belgium. Jij bouwt aan je eigen onderneming terwijl je profiteert van de naamsbekendheid, professionele aanpak, technologie en vorming van Carrefour. Carrefour heeft al meer dan 25 jaar ervaring in België als franchisegever. Je zal rekening moeten houden met een investering voor het aangaan van dit project; Om deze globale materiele investering te dragen (+/- 375K€), zal je - indien je een goed financieel plan en businessplan wenst op te stellen, dat zal verdedigd moeten worden naar de financiële instelling van je keuze - minimum moeten beschikken over een 'eigen inbreng' van 90K€. Al deze zaken en verdere praktische info (over werkwijze en andere verplichtingen), kunnen je verder worden medegedeeld tijdens een persoonlijk gesprek, als u zich aanmeldt als geïnteresseerde (na evaluatie van uw profiel)
Goed draaiende dagwinkel met ruime woning te koop
Ben je op zoek naar een uitdaging als zelfstandige, waarbij je heel veel sociale contacten legt & tegelijk ook een volwaardig inkomen kunt verdienen, aangevuld met interessante commissies kunt verdienen? Dan is onze rendabele dagwinkel misschien iets voor u !! Omschrijving: • Onze dagwinkel is ideaal gelegen in het centrum van de stad • De winkeloppervlakte van 120 m², biedt een assortiment van: • kranten & tijdschriften/boeken • rookwaren & vapingproducten • nationale loterij • assortiment drank & confiserie Voorraad niet inbegrepen in de verkoopprijs! Naast dit alles is er nog potentieel om het assortiment uit te breiden. De verkoop omvat zowel de volledig ingerichte dagwinkel als de woning boven de zaak, waardoor wonen en werken perfect gecombineerd kunnen worden. Handelseigendom bestaande uit: Kelderverdieping Gelijkvloers Tussenverdieping 1: Toilet 1ste verdieping: ruimte ingericht als bureelruimte, leefruimte Tussenverdieping 2: badkamer, toilet 2de verdieping: drie slaapkamers 3de verdieping: twee slaapkamers Zolderverdieping Indien geïnteresseerd dan stuurt u een berichtje
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken