I Stock 622288084

Detail en groothandel - voeding

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

€ 175.000

Antwerpen, Antwerpen

Over te nemen instapklare voedingsverwerkingsruimte ca 325 m² Antwerpen (2020) – bedrijventerrein Op een gunstig gelegen bedrijventerrein in Antwerpen (2020) wordt deze volledig uitgeruste en instapklare voedingsverwerkingsruimte aangeboden, ideaal voor ondernemers actief in de voedingssector die snel operationeel willen zijn. Het pand heeft een totale oppervlakte van circa 325 m² en beschikt over voldoende gemeenschappelijke parkeergelegenheid. Boven de magazijnruimte bevindt zich een ruime open verdieping, die eventueel bijkomend kan worden benut als opslag of uitbreiding. Indeling & infrastructuur: De ruimte is praktisch en efficiënt ingericht en omvat onder meer: Inkomhal, grote productie- en verwerkingsruimte, meerdere koelcellen, diepvriescel, gekoelde verwerkingsruimte conform voedingsnormen, diverse stock- en opslagruimtes, overloop, bureau met airconditioning, apart dames- en herentoilet, douche, technische ruimte. Uitrusting & conformiteit: De overname omvat professionele installaties en machines, waaronder o.a.: Industriële ijsmachine, vacuümmachine, etc, koel- en vriesinstallaties. Het geheel is volledig conform de geldende wetgeving voor voedingsverwerking en onmiddellijk operationeel. Verder is het pand uitgerust met een alarmsysteem met code. Overnamevoorwaarden: Huurprijs en overnameprijs beschikbaar op aanvraag Onmiddellijk beschikbaar Geschikt voor diverse voedingsactiviteiten (productie, verwerking, opslag) Voor een afspraak of meer info gelieve contactformulier in te vullen en te versturen zodat wij u zo snel mogelijk kunnen helpen.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken

Niet gespecificeerd

Vlaams-Brabant, Asse

Uitstekend draaiende vishandel-traiteur met een sterke reputatie over te nemen. Zowel winkelruimte als keuken zijn hyper geïnstalleerd. Trouw en goed cliënteel. Geen bijkomende investeringen/kosten te voorzien. Kan ook perfect voor slagerij/broodjeszaak/traiteur/... Verdere inlichtingen via het contactformulier

€ 0 - € 125.000

Vlaanderen

Compacte lijn voedingssupplementen voor ondersteuning van schoonheid en vitaliteit. Gericht op B2B in de beauty sector in België. Bovendien oneindig veel mogelijkheden op B2C en online verkoop vlak. Loyaal cliënteel sedert 2008. Stopzetting wegens wijziging professionele loopbaan bedrijfseigenaar.

€ 150.000 - € 175.000

West-Vlaanderen, Sijsele

1. Automatenshop met woonst over te nemen in SIJSELE: omvat een dubbele automaat voor drank, snoep, koeken, charcuterie, pasta's, koffie, broodjes en soep, een 2e dubbele automaat, thans verhuurd aan een bakkerij, en een automaat geschikt voor etenswaren, pasta's, vol au vent, wraps enz... en een drankenautomaat. Als uitbater ontvang je ook standgeld voor een externe ijsautomaat ( 150 € / maand ) en een externe aardappelenautomaat ( 100 € / maand ). De woonst omvat een inkom, living, keuken, veranda, toilet, badkamer met douche, 3 slaapkamers, zolder en een tuin. Huurprijs Sijsele: 900 euro / maand. 2. Automatenshop over te nemen in DONK: omvat 2 dubbele automaten (de helft van een van de dubbele automaten is thans verhuurd aan een bakkerij), achterliggend is er nog een keuken, bureautje, berging en toilet aanwezig. Huurprijs Donk: 747 euro / maand 3. Optioneel bij te huren atelier in Sint-Rita ( Damme ) Het atelier omvat een diepvriescel, frigocel, toilet, douche, wasruimte, zoldering, bureel, stockageruimte en een industriele dampkap. Optie tot overname 3 dubbele automaten + standgeld ( 200 € / maand ) De inboedel van het atelier kan ook overgenomen worden: vraagprijs 10.000 € Huurprijs atelier: 850 euro / maand #slimondernemen #sijsele #donk